آزمایشگاه

آزمایشگاه شب و تعطیلات

در رابطه با آزمایشگاه شب و تعطیلات بیمارستان پارسا چه می دانید؟ آیا به دنبال مراکز درمانی معتبر برای انجام آزمایش های لازم در ایام تعطیل و یا در طول شب هستید؟ با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا در رابطه با بیمارستان پارسا و خدمات آن مطالبی را به شما ارائه دهیم.

پیدا کردن یک مرکز درمانی و یا بیمارستان که از خدمات بسیار خوبی در ایام تعطیل برخوردار باشد معمولا کار مشکلی است و این مساله در رابطه با ساعات شب نیز صادق است.

آزمایشگاه در منطقه 11 از جمله خدمات درمانی است که پیدا کردن مراکز مناسب برای ارائه آن تا حدودی سخت است زیرا همه بیمارستان ها در سطح شهر تهران امور مربوط به آزمایشات را در طول شب و یا ایام تعطیل انجام نمی دهند.

آزمایشگاه شب و تعطیلات بیمارستان پارسا

بیمارستان تخصصی پارسا که در محدوده خیابان ولیعصر تهران قرار گرفته است برای شما همشهری های عزیز این امکان را به وجود آورده است که در صورت نیاز به آزمایشگاه شب و تعطیلات به این بیمارستان مراجعه کنید و در بهترین شرایط از این خدمات پزشکی بهره مند گردید.

آزمایشگاه بیمارستان پارسا به صورت شبانه روزی خدمات مورد نیاز را برای بیماران انجام می دهد  و در هر مواقعی که به انجام آزمایشات نیاز داشته باشید، می توانید این امور را در بیمارستان پارسا انجام دهید.

انواع آزمایشات در آزمایشگاه شب و تعطیلات بیمارستان پارسا

بیمارستان تخصصی پارسا امکان انجام دادن هر یک از آزمایشات ذکر شده در بخش زیر را برای شما عزیزان در ایام تعطیل و یا در طول شب فراهم کرده است:

آزمایش مربوط به خون شناسی

آزمایشات خون شناسی که مربوط به حوزه خونی هستند و در انها خون فرد برای آزمایش گرفته می شود برای تشخیص و شمارش سلول های خونی، انالیز کردن مایعات خون و موارد دیگر انجام می شود.

آزمایش بدن انعقاد

در این نوع آزمایش که با کمک خون شخص انجام می شود، وضعیت انعقادی خون تعیین مشخص می شود.

آزمایشات بیوشیمی

آزمایشات بیوشیمی نیز که در آزمایشگاه شب و تعطیلات بیمارستان پارسا برای بیماران انجام می گردد، مربوط به تشخیص وضعیت قند خون، چربی خون، کارکرد کلیه ها، کارکرد و وضعیت کبد، گازهای خونی، آنزیم های قلبی و الکترولیت ها انجام می شود.

آزمایش میکروب شناسی

حوزه میکروب شناسی حوزه بسیار وسیعی است که برای تشخیص مشکلات بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. این حوزه در واقعه به بیماری هایی مانند: حساسیت به آنتی بیوتیک ها، تست های انگل شناسی، مشکلات و مسائل هورمونی، ایمونولوژی و … انجام می شود.

با این وجود همه عزیزانی که به هر یک از انواع این آزمایشات در طول شب و یا ایام تعطیل نیاز داشته باشند، می توانند که به بیمارستان تخصصی پارسا در این زمینه مراجعه کنند و از خدمات با کیفیت و مناسب این مرکز درمانی بهره مند گردند.

آزمایشگاه شب و تعطیلات

مزایای آزمایشگاه شب و تعطیلات بیمارستان پارسا

همه همشهری های عزیزی که برای دریافت خدمات مربوط به آزمایشات به بیمارستان تخصصی پارسا مراجعه کنند و در این مرکز آزمایشات خود را انجام دهند، می توانند از مزیت هایی به شرح زیر بهره مند گردند:

  • دریافت خدمات مورد نظر به بهترین شکل ممکن
  • بهره مند شدن از خدمات و تجهیزات به روز در زمینه آزمایشات
  • انجام دادن آزمایشات در محیطی تمیز و مناسب
  • امکان بهره مند شدن از تشخیص پزشکی متخصصین بسیار با تجربه این مرکز درمانی
  • پرداخت هزینه بسیار مناسب برای انجام امور
  • امکان دریافت نوبت به صورت اینترنتی از طریق وب سایت بیمارستان پارسا
  • امکان انجام دادن همه انواع آزمایشات مورد نیاز و مهمی که بیشتر افراد به آن نیاز دارند
  • امکان دریافت خدمات درمانی دیگر به صورت شبانه روزی
  • و…

بر اساس مزیت های ذکر شده در بخش فوق توصیه می کنیم که حتما برای انجام آزمایشات خود در ایام تعطیل به این مرکز درمانی مراجعه کنید.

هزینه آزمایشگاه شب و تعطیلات بیمارستان پارسا

معمولا کسب اطلاع از هزینه مساله مهمی است که تعداد افراد زیادی قصد دارند تا از این موضوع مطلع گردند. هزینه ای که برای دریافت آزمایشات در بیمارستان پارسا در مواقع تعطیل و یا سایر اوقات دریافت می شود، به مسائلی بستگی دارد و تا زمانی که این مسائل مشخص نشوند، امکان تعیین هزینه وجود نخواهد داشت.

عوامل موثر در هزینه آزمایشگاه شب و تعطیلات بیمارستان پارسا

در راستای مطلب فوق، باید گفت که عوامل موثر در هزینه آزمایشات در بیمارستان تخصصی پارسا به شرح زیر هستند:

نوع آزمایشات

همان طور که در بخش فوق اشاره شد، آزمایش هایی که در بیمارستان پارسا و یا سایر مراکز درمانی انجام می شوند، انواع مختلفی دارند که نوع آزمایش مورد نیاز هر فردی در هزینه او موثر خواهد بود. بنابراین برای تعیین هزینه لازم برای آزمایشات بیمارستان پارسا باید ابتدا نوع آزمایش مشخص گردد.

تعداد آزمایش ها

بیماران بر اساس وضعیت جسمی که دارند ممکن است که به انجام دادن آزمایشات متعددی نیز نیازمند باشند. به عنوان مثال: ممکن است که فردی هم به دریافت آزمایش خون نیاز داشته باشد و هم برای او دریافت آزمایش ادرار تجویز شده باشد.

با این وجود هر چه تعداد آزمایشاتی که باید برای بیماران انجام شود، افزایش پیدا کند، مسلما هزینه نیز بیشتر می شود.

بیمه درمانی و نوع آن

اکثر امور درمانی امروزه توسط بیمه های درمانی مختلف برای افراد انجام می شود. اما بیمه های درمانی انواع مختلفی دارند و میزان کاهش هزینه توسط آنها متفاوت است. بنابراین نوع بیمه درمانی که هر بیماری استفاده می کند در کاهش هزینه آزمایشگاه شب و تعطیلات بیمارستان پارسا موثر واقع می شود.

علاوه بر آن بسیاری از افراد تحت پوشش بیمه نیستند و از هیچ گونه بیمه ای استفاده نمی کنند که این دسته از افراد برای پرداخت هزینه آزمایشات باید مبلغ آن را به نرخ آزاد پرداخت کنند.س

سخن پایانی بیمارستان تخصصی پارسا

آزمایشگاه شب و تعطیلات بیمارستان پارسا مطلبی بود که برای شما عزیزان تحت بررسی قرار دادیم. در صورتی که به دریافت هر گونه خدمات پزشکی با هزینه مناسب نیاز دارید و قصد دارید که در تهران تحت درمان قرار بگیرید، بیمارستان تخصصی پارسا برای شما عزیزان یکی از بهترین مجموعه های درمانی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این بیمارستان بخش های مختلف وب سایت بیمارستان پارسا را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا