آزمایشگاه

آزمایش خون شبانه روزی

آزمایش خون شبانه روزی در منطقه منیریه و راه آهن

آیا می خواهید آزمایش خون در بیمارستان پارسا انجام دهید؟ آیا از شاخه های مختلف آزمایش خون در بیمارستان پارسا مطلع هستید؟ با بهترین آزمایشگاه در منطقه 11 همراه شوید

یکی از مسائلی که در علم پزشکی به میزان زیادی به آن نیاز است، انجام دادن آزمایش خون می باشد که از طریق آن درمان های بسیار زیادی صورت می گیرد  و به کمک این روش پزشکان به میزان زیادی می توانند از بیماری های مختلف در بدن انسان مطلع شوند و بر اساس آن درمان بیمار را آغاز کنند.

این روش به تشخیص تعداد بسیار زیادی از بیماری ها در انسان کمک می کند و به همین دلیل آن را به گروه های مختلفی تقسیم می کنند که هر گروه از آن برای تشخیص یک نوع بیماری انجام می شود.

آزمایش خون در بیمارستان پارسا

اگر میخواهید که از نحوه آزمایش خون در بیمارستان پارسا مطلع شوید، باید آگاه باشید که در این بیمارستان خدمات مربوط به آزمایش خون با کیفیت بسیار بالایی انجام می شود و تمامی بیمارانی که در بیمارستان پارسا بستری هستند و یا بیمارانی که بستری نیستند و فقط قصد انجام آزمایش خون را دارند می توانند از آزمایش در این مرکز بهره مند شوند.

لازم به ذکر است که این خدمات در بیمارستان پارسا برای تمامی بیماران سرپایی و یا بیماران بستری به شکل 24 ساعته و شبانه روزی انجام می شود.

آزمایش خون در منیریه

انواع آزمایش خون در بیمارستان پارسا

خدمات این ازمایشها در این بیمارستان برای تمامی بیماران به انواع مختلفی به شرح زیر تقسیم می شود:

خون شناسی

آزمایشات خونی که در شاخه خون شناسی قرار داده می شوند عبارتند از:

شمارش سلول های خونی

این نوع آزمایش برای تشخیص دادن سلامت عمومی بدن انجام می شود و در آن بیماری های مختلفی که بر روی سلول های خونی تاثیر می گذارند قابل تشخیص هستند. برای اینکه تشخیص داده شود که فردی به سرطان مبتلا است و یا خیر از این نوع آزمایش استفاده می شود.

علاوه بر آن در این روش پزشک می تواند از کم خونی، التهاب، عفونت و خون ریزی در فرد مطلع شود.

اسمیر خون محیطی

این نوع آزمایش در مواقعی باید انجام شود که نیاز به شمارش گلبول های سفید در خونها باشد و پزشک به وجود تعداد کافی گلبول های سفید  در بدن بیمار شک داشته باشد.

آنالیز کردن مایعات

در این روش  که در بیمارستان پارسا انجام می شود، بر اساس نتیجه ای که از آزمایش به دست می آید، پزشک می تواند به وجود مایعات خون و میزان آنها در خون پی ببرد.

به عنوان مثال: در این روش می توان میزان پلاسما در خون را بررسی کرد و متوجه شد که آیا پلاسما در خون به میزان کافی وجود دارد و یا خیر.

بدن انعقاد

آزمایش بدن انعقاد نیز نوعی آزمایش خون است که در آن پزشک می تواند وضعیت انعقادی خون را در بیمار تشخیص دهد و آن را بررسی کند.

بیوشیمی

آزمایشات بیوشیمی آزمایشاتی هستند که در آن وضعیت قند خون و چربی خون تحت بررسی قرار داده می شود و علاوه بر آن با دسترسی به جواب این آزمایش می توان به عملکرد کبد و کلیه، آنزیم های قلبی و گازهای خونی پی برد.

میکروب شناسی

این روش مربوط به میکروب شناسی به گونه ای هستند که از طریق آن می توان میزان حساسیت بیمار به آنتی بیوتیک ها را مشخص کرد و تست های انگلی و باکتری های هورمونی ایمونولوژی را تشخیص داد.

در این آزمایشات سطح آنتی بادی ها بررسی می شوند و تست های غربالگری نیز در این روش قابل انجام هستند. لازم به ذکر است که تست های غربالگری مربوط به ناهنجاری های پاتولوژی و سیتولوژی هستند.

هزینه آزمایش خون در بیمارستان پارسا

در رابطه با هزینه این آزمایش در بیمارستان پارسا باید گفت که در این روش هزینه مورد نیاز بر اساس شرایط افراد با هم متفاوت است و نوع آزمایش خونی که هر کسی قصد انجام آن را دارد می تواند در هزینه موثر واقع شود.

به همین دلیل نمی توان برای هزینه آن مبلغ مشخصی را اعلام کرد. تنها می توان گفت که برای انجام این آزمایشات در بیمارستان پارسا می توانید از بیمه درمانی نیز استفاده کنید و بر اساس نوع بیمه درمانی خود میزان مبلغ مورد نیاز را کاهش دهید.

بخش پایانی

این روش در بیمارستان پارسا را در این بخش مورد بررسی قرار دادیم. چنانچه می خواهید آزمایش خون را در این بیمارستان انجام دهید، می توانید با شماره تماس های بیمارستان تماس بگیرید و یا به شکل اینترنتی برای دریافت نوبت اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا