آزمایشگاه

آزمایش کرونا

آزمایش کرونا یا کووید 19 در (منطقه 11 منیریه - راه اهن)

آزمایش کرونا در بیمارستان پارسا چگونه است؟ آیا می توان در بیمارستان پارسا آزمایش کرونا انجام داد؟ بهترین آزمایشگاه در منطقه 11 کجاست؟

ویروس کرونا که یک ویروس کاملا ناشناخته است، در سال های اخیر در جهان پدیدار شده است و همه مردم جهان را به خود درگیر کرده است. از زمان پیدایش این ویروس تا کنون تحقیقات زیادی برای شناخت و درمان آن صورت گرفته است و بر اساس این تحقیقات دانشمندان راهی را برای تشخیص ابتلا به این ویروس پیدا کرده اند.

با این وجود از طریق تست پی سی آر و آزمایش خون می توان به وجود این ویروس در بدن افراد پی برد و این مساله باعث شد تا به کمک آن افراد مبتلا به کرونا در جهان بتوانند از بیماری خود آگاه شوند و از مبتلا شدن سایر افراد به آن جلوگیری نمایند.

از این رو از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور و سایر کشور های جهان، انجام تست کرونا در بیمارستان های مختلف یکی از ضروری ترین امکاناتی است که هر بیمارستانی باید آن را دارا باشد تا نیاز گسترده مردم به این تست برطرف شود و همه بتوانند در صورت نیاز تست کرونا را انجام دهند.

آزمایش کرونا در بیمارستان پارسا

خوشبختانه بیمارستان پارسا که خدمات آن به صورت کاملا تخصصی است، بخشی را به امور مربوط به کرونا اختصاص داده است و بیماران و کسانی که مشکوک به ابتلا به این ویروس هستند، می توانند با مراجعه به بیمارستان پارسا از خدمات درمانی آن بهره مند گردند.

در بخش کرونا در بیمارستان پارسا امکان انجام دادن تست کرونا وجود دارد و انجام این تست با بهره گیری از تجهیزات مناسب و زیر نظر بهترین پزشکان انجام می شود.

در بیمارستان پارسا برای تشخیص ویروس کرونا می توان هم تست پی سی آر انجام داد و هم با آزمایش خون پی به وجود این بیماری برد.

آزمایش پی سی آر کرونا در بیمارستان پارسا

در بیمارستان تخصصی پارسا آزمایش پی سی آر برای مردم انجام می شود و این آزمایش به گونه ای است که در آن یک لوله بسیار نازک را از طریق بینی به قسمت حلق و پشت گلو می رسانند و به این شکل می توانند از وجود ویروس کرونا در شخص مطلع گردند.

آزمایش کرونا

هزینه آزمایش کرونا در بیمارستان پارسا

خوشبختانه بیمارستان تخصصی پارسا این امکان را ایجاد کرده است که بیماران با پرداخت هزینه بسیار مناسب بتوانند از این تست استفاده کنند و به وجود این بیماری پی ببرند.

در این شرایط فشاری از نظر مالی به بیماران وارد نمی شود و همطونان عزیز می توانند در 24 ساعت شبانه روز برای انجام این کار به بیمارستان پارسا مراجعه کنند.

لازم به ذکر است که در این مرکز تخصصی می توان از بیمه درمانی نیز در این خصوص بهره برد و بر اساس نوع بیمه ای که هر شخصی تحت پوشش آن است، میتوان مبلغ تست کرونا را کاهش داد.

کلام پایانی

آزمایش کرونا در بیمارستان پارسا را تحت بررسی قرار دادیم تا در صورتی که مایل به انجام تست کرونا در این بیمارستان تخصصی هستید، از شرایط آن آگاه باشید. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتری دارید، با ما در مرکز تخصصی پارسا در تماس باشید و برای دریافت این تست به ما مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا