ناباروری

بهترین بیمارستان نازایی تهران

بهترین بیمارستان ناباروری در تهران

بهترین بیمارستان نازایی تهران کدام است؟ آیا در بهترین بیمارستان ای وف اف تهران میتوان از بیمه استفاده کرد؟ مزایای دریافت خدمات از بهترین مرکز ناباروری چیست؟ اگر کسب پاسخ این پرسش ها برایتان حائز اهمیت است، تا انتهای این مطلب با ما همراه بمانید.

میزان ناباروری در کشور ما نسبت به زمان های قبل تر افزایش یافته است و امروزه زوجین بسیار زیادی با مشکلات مربوط به بارداری مواجه هستند و از این موضوع رنج می برند.

از طرف دیگر جمعیت کشور ایران رو به پیری است؛ بدین معنا که در سال های آینده جمعیت جوان کشور که نیروهای کار را تشکیل می دهند به میزان زیادی کاهش می یابند.

از این رو باروری و زایش در کشور ما اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است و مراکز زیادی در این راستا به وجود آمده اند که خدمات مربوط به باروری را برای زوجین انجام می دهند تا از طریق آنها بیماری ها و مشکلات مربوط به این موضوع برطرف شوند و امکان زایش در زوجین افزایش یابد.

ای وی اف چیست؟

ای وی اف روش جدیدی برای باروری است که در آن از لقاح مصنوعی تخمک و اسپرم استفاده می شود. بدین شکل که تخمک و اسپرم از زوجین به دست می آیند و در آزمایشگاه تحت لقاح ساده قرار می گیرند. در صورتی که نتیجه لقاح موفقیت آمیز باشد، جنین شکل میگیرد و سپس آن را تا مدت مشخصی در آزمایشگاه نگهداری می کنند و پس از آن که به وضعیت استیبلی رسید، آن را به بدن مادر انتقال می دهند تا مراحل بارداری طی شود.

در حال حاضر زوجین بسیار زیادی در کشور ما از این روش نتیجه موفقیت آمیز دریافت نموده اند و فرزندانی سالم را به دنیا آورده اند.

بهترین بیمارستان نازایی تهران

بیمارستان های زیادی را میتوانید در تهران پیدا کنید که خدمات نازایی ارائه می دهند و از روش های مختلف درمانی به این منظور استفاده می کنند؛ اما تمامی این بیمارستان ها و یا مراکز ناباروری شرایط یکسانی ندارند و کیفیت و تجهیزات آنها با هم متفاوت است.

از این جهت پیدا کردن بهترین بیمارستان نازایی تهران بسیار حائز اهمیت خواهد بود که نباید از آن غافل شد تا خدمات مناسبی دریافت کرد و در نهایت نتیجه خوبی را به دست آورد.

 

بهترین بیمارستان نازایی تهرانبهترین بیمارستان نازایی تهران
بهترین بیمارستان نازایی تهران

بهترین مرکز ناباروری در تهران و ای وی اف

به جرات میتوان گفت که بیمارستان پارسا یکی از بهترین مراکز ای وی اف در تهران است که میتوانید از خدمات آن استفاده کنید. بیمارستان پارسا از تجهیزات مناسبی برخوردار است و کیفیت کاری بالایی دارد.

لازم به توضیح است که پزشکان این بیمارستان در تمامی شاخه های پزشکی متخصص و فق تخصص هستند که در بخش ناباروری نیز همین شرایط وجود دارد.

در بیمارستان پارسا ای وی اف که جدیدترین متد باروری است برای بیماران انجام می شود و علاوه بر آن روش های دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای استفاده از خدمات بهترین مرکز آی وی اف در تهران

ای وی اف یک روش درمانی بسیار حساس است که حتما باید در مراکز باروری مناسب انجام شود تا نتیجه خوبی به همراه داشته باشد. با این وجود مهمترین مزیت های دریافت خدمات باروری از این مجموعه را میتوان از قبیل زیر در نظر گرفت:

افزایش درصد باروری

مسلما در یک مجموعه که به عنوان بهترین مرکز آی وی اف در تهران شناخته می شود، درصد باروری با این روش در مقایسه با یک مرکز نامعتبر و یا غیر تخصصی به میزان زیادی افزایش می یابد. زیرا ivf همیشه برای زوجین در مرحله اول تاثیر گذار نیست و نتیجه مثبت به همراه ندارد و برخی از زوجین باید چندین بار این روش را به کار ببرند تا نتیجه مورد نظر را دریافت کنند.

به همین دلیل مراجعه به بهترین بیمارستان نازایی تهران میتواند در این زمینه تاثیرات مفیدی به همراه داشته باشد.

کاهش هزینه های ای وی اف

با توجه به آنکه ivf در مراکز معتبر و مناسب با درصد موفقیت بیشتری رو به رو است، مسلما مراجعه به آنها باعث کاهش هزینه های درمان ناباروری می شود و زوجین تحت فشار مالی کمتری قرار می گیرند.

بهره بردن از خدمات و تجهیزات مناسب

در بهترین مرکز ناباروری در تهران میتوانید از خدمات مناسب و با کیفیت و تجهیزات به روز و بسیار جدید دنیا در این زمینه بهره مند شوید و نتیجه بسیار خوبی را دریافت کنید.

کیفیت خدمات و تجهیزات در روند درمان در شرایط روحی بیماران و نتیجه ای که دریافت می کنند بسیار موثر واقع می گردد.

بیمه خدمات درمانی و کاهش هزینه بهترین بیمارستان نازایی تهران

در بهترین بیمارستان نازایی هم می توان از بیمه خدمات درمانی استفاده کرد و هزینه های درمان را کاهش داد. بیمارستان پارسا به عنوان یکی از بهترین مراکز ناباروری در تهران با انواع مهم و معتبر بیمه های درمانی طرف قرارداد است و در این بیمارستان میتوانید از انواع بیمه مورد نظر خود برای کاهش هزینه های درمان استفاده کنید و هزینه کمتری در این جهت بپردازید.

هزینه خدمات بهترین بیمارستان نازایی تهران

بیمارستان های نازایی در تهران اگر از انواع خصوصی باشند، از هزینه بیشتری برای خدمات ناباروری و ivf برخوردار هستند اما بیمارستان های دولتی که از تعرفه های دولتی برخوردارند، هزینه بسیار کمتر و مناسب تری را خواهند داشت.

در بیمارستان های دولتی و خصوصی میتوانید بهترین نوع آنها را برای درمان ناباروری پیدا کنید و از خدمات آنها بهره مند گردید.

کلام پایانی

بهترین بیمارستان نازایی تهران یعنی بیمارستان پارسا شرایط بسیار خوبی را برای شما زوجین عزیزی که با مشکل ناباروری رو به رو هستید، فراهم نموده است. لازم به توضیح است که خدمات این مجموعه به صورت آنلاین و تلفنی و از طریق وب سایت نیز ارائه می گردند و در خصوص همه امور مورد نظر نیازی به مراجعه حضوری نیست که این مساله شرایط بهتری را ایجاد می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بخش زنان و یا مرکز ناباروری بیمارستان پارسا با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا