زنان و زايمان

بیمارستان برای زایمان سزارین

بهترین بیمارستان برای زایمان سزارین در تهران کدام است؟ اهمیت مراجعه به بهترین بیمارستان برای زایمان چیست؟ شرایط مراجعه به یک بیمارستان برای زایمان سزارین چگونه است؟

همان طور که می دانید بیمارستان های متعددی در تهران وجود دارند که میتوان با مراجعه به انها عملیات مربوط به سزارین را انجام داد و زایمان کرد. زایمان سزارین در حال حاضر برای همه بانوان انجام نمی شود و معمولا برای آن نیاز است که پزشک اجازه سزارین را اعطا کرده باشد.

زیرا این روش زایمان خطرات و عوارض زیادی برای مادر و جنین به همراه دارد که از این رو اکثر پزشکان زایمان طبیعی و یا زایمان در آب را به جای سزارین تجویز می کنند. اما با توجه به آنکه سزارین شرایط آسان تر و کم استرس تری را برای مادران به وجود می آورد، هنوز خیلی از خانم ها ترجیه می دهند که با این روش زایمان کنند. به همین دلیل پیدا کردن یک بیمارستان مناسب برای دریافت این خدمات درمانی مساله حائز اهمیتی خواهد بود.

بیمارستان برای زایمان سزارین

در واقع بیمارستانی که شامل بخش زنان و زایمان باشد، عملیات مربوط به سزارین را نیز انجام می دهد و به همین دلیل برای پیدا کردن یک بیمارستان مناسب باید در بین آن دسته از مراکز درمانی که شامل بخش زنان و زایمان هستند، به جستجو بپردازید.

بیمارستان برای زایمان سزارین
بیمارستان برای زایمان سزارین

بهترین بیمارستان برای زایمان سزارین در تهران

در میان بیمارستان های بسیار زیادی که در تهران خدمات درمانی زنان و زایمان را انجام می دهند، به جرات یکی از بهترین انها بیمارستان تخصصی پارسا است که متشکل از یک بخش مجهز و مناسب برای زنان و زایمان است و خدمات سزارین، زایمان طبیعی و حتی زایمان در آب را برای خانم ها ارائه می دهد.

با این وجود چنانچه به دنبال یک مرکز درمانی مناسب هستید، حتما اطلاعات خود را در رابطه با بیمارستان ما تکمیل کنید و از کیفیت ارائه خدمات درمانی آن مطمئن شوید.

بیمارستان پارسا با بهترین متخصصین زنان و زایمان تهران همکاری می کند و یک مجموعه کامل و ایده آل برای بانوانی است که قصد وضع حمل دارند.

بهترین بیمارستان برای زایمان و ویژگی های آن

از مهمترین ویژگی هایی که بهترین بیمارستان برای زایمان سزارین باید از آن برخوردار باشد، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فراهم کردن امکان استفاده از بیمه درمانی در انواع مختلف آن
 • طرف قرار داد بودن با بیمه های تکمیلی معتبر و مناسب
 • بهره بردن از پیشرفته ترین و بهترین تجهیزات پزشکی
 • فراهم کردن محیطی آرامش بخش، پاکیزه و مناسب برای بانوان و فرزندانشان
 • برخوردار بودن از تمامی امکانات که در طول سزارین و یا پس از آن نیاز می شود
 • فراهم کردن شرایط برای استفاده از انواع روش های زایمان
 • دریافت هزینه مناسب
 • برخوردار بودن از دسترسی و موقعیت مکانی ایده آل
 • ارائه خدمات شبانه روزی و دائمی
 • همکاری با بهترین متخصصین و پزشکان تهران
 • و…

در راستای این موارد لازم به ذکر است که بیمارستان پارسا از تمامی این موارد و ویژگی ها برخوردار است و خدمات بی نقص و کاملی را ارائه می دهد.

شرایط مراجعه به یک بیمارستان برای سزارین چگونه است؟

برای آنکه بتوان از خدمات درمانی یک بیمارستان در جهت زایمان سزارین و یا انواع دیگر روش های وضع حمل بهره برد، لازم است تا شرایطی به شرح زیر را رعایت کرد و از انها برخوردار بود:

ابتدا لازم است تا توسط پزشکانی که در بیمارستان مورد نظر فعالیت دارند، در طول دوره بارداری تحت ویزیت قرار گرفت و این پزشک دائما وضعیت شخص را مورد بررسی قرار دهد.

در صورتی که این مساله رعایت شود، برای زایمان از سوی پزشک روزی تعیین می شود که در این تاریخ و روز عملیات جراحی سزارین در بیمارستان مورد نظر انجام می شود که در این زمان تعیین شده شخص باید خود را در بیمارستان حاضر کند.

علاوه بر آن بانوان برای زایمان در روز تعیین شده، وسایل مورد نظر برای خود و فرزندشان را نیز به همراه داشته باشند تا در طول دوره پس از زایمان که در بیمارستان بستری هستند، به لوازم مورد نیاز دسترسی داشته باشند.

اهمیت مراجعه به بهترین بیمارستان

زایمان برای بانوان عزیز سرزمین ما یک پروسه بسیار استرس آور و دردناک است که شرایط روحی بسیار سختی برای انها به وجود می آورد. از این جهت برای بانوان پیدا کردن یک بیمارستان مناسب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا زمانی که این عزیزان می دانید که با کمک بهترین پزشکان، کادر درمانی و همچنین پیشرفته ترین تجهیزات تحت زایمان قرار می گیرد، از نظر روحی و روانی شرایط بهتری می یابند و این وضعیت از استرس و ترس و حتی درد در حین زایمان انها می کاهد.

علاوه بر آن مسلما یک بیمارستان مناسب برای زایمان در تهران در سلامتی مادر و فرزند نیز بسیار موثر است و عوارض و نارسایی های حین زمان را برای این عزیزان به حدقل می رساند که تمامی این مسائل انکاری نشدنی هستند و اهمیت مراجعه به بهترین بیمارستان برای زایمان سزارین را نشان می دهند.

عوامل موثر در هزینه بیمارستان برای زایمان سزارین

هزینه بیمارستان برای زایمان سزارین در خصوص بانوان مختلف یکسان نیست بلکه هزینه قابل پرداخت در این شرایط به عوامل مختلفی وابسته است که مهمترین این مسائل از قبیل زیر هستند:

 • نوع زایمان سزارین از نظر بیهوشی کامل یا بی حسی موضعی
 • تجهیزات و دستگاه هایی که در این شرایط توسط بیمارستان استفاده می شود
 • بیمه درمانی، بیمه تکمیلی به همراه نوع و شرکت ارائه دهنده آنها
 • تعداد روزهای بستری بانوان باردار در بیمارستان پس از زایمان و یا قبل از آن
 • وضعیت جسمی و سلامتی نوزاد به دنیا آمده
 • نیاز به بستری شدن نوزاد به دنیا امده و یا عدم نیاز به انجام این کار
 • دولتی و یا خصوصی بودن بیمارستان انتخاب شده برای سزارین
 • شهر و استان
 • و…

سخن پایانی

بیمارستان برای زایمان سزارین و بهترین آن را در تهران بررسی نمودیم. در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید تا در بیمارستان تخصصی پارسا وضع حمل کنید و در شرایط مناسبی قرار داشته باشید، حتما از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا