زنان و زايمان

بیمارستان برای زایمان طبیعی

بهترین بیمارستان خصوصی برای زایمان طبیعی در تهران

بهترین بیمارستان برای زایمان طبیعی چه ویژگی هایی دارد؟ بهترین بیمارستان برای زایمان طبیعی در تهران کدام است؟ آیا به دنبال بیمارستان هستید؟ با ما تا بخش پایانی این مطلب همراه بمانید.

پیدا کردن یک بیمارستان مناسب برای انجام جراحی های زایمان مسلما یک موضوع مهم برای خانم ها است. زیرا این عزیزان در یک مرکز درمانی قابل اعتماد و مناسب با شرایط روحی بهتری می توانند زایمان کنند و فرزند خود را به دنیا آورند.

بیمارستان های زنان و زایمان در تهران و سایر شهرستان ها به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: بیمارستان های دولتی و خصوصی که هر یک از انها شرایط متفاوتی دارند.

بیمارستان برای زایمان طبیعی، انواع و شرایط آن

همه بیمارستان هایی که در سطح شهر وجود دارند، خدمات زایمان را ارائه نمی دهند و به همین دلیل باید برای زایمان به بیمارستان هایی مراجعه کنید که این نوع خدمات درمانی را ارائه می دهند و مجهز به بخش زنان و زایمان هستند. بیمارستان های زنان و زایمان در دو نوع مختلف ذکر شده در فوق، شرایطی به شرح زیر دارند:

بیمارستان دولتی برای زایمان طبیعی

بیمارستان دولتی برای زایمان طبیعی به گونه ای است که در آن هزینه زایمان بسیار مناسب است. اما در مقابل تجهیزات و امکانات این نوع بیمارستان ها خیلی مناسب نیست  و معمولا بسیار شلوغ و پر هرج و مرج هستند.

از این جهت زایمان در بیمارستان های دولتی می تواند موجب افزایش سختی بانوان شود و فشار بیشتری به روح و روان و یا حتی شرایط جسمی انها وارد کند.

بیمارستان خصوصی برای زایمان طبیعی

بیمارستان خصوصی برای زایمان طبیعی یک انتخاب مناسب است زیرا این نوع بیمارستان ها خدمات بسیار مناسبی ارائه می دهند و رسیدگی آنها به مادر و نوزاد بسیار دقیق و ایده آل است. اما لازم به ذکر است که هزینه زایمان در بیمارستان های خصوصی بیشتر از دولتی است و همین امر موجب می شود که همه مردم کشور قادر به مراجعه به این نوع بیمارستان ها نباشند.

اما اگر آرامش، کیفیت خدمات درمانی و سلامتی مادر و نوزاد برایتان اهمیت دارد، از خدمات این بیمارستان ها استفاده کنید. در عین حال توجه داشته باشید که همه بیمارستان های زنان زایمان خصوصی خدمات با کیفیتی ندارند و باید در بین آنها مناسب ترین بیمارستان ها را به این منظور انتخاب نمایید.

 

بیمارستان برای زایمان طبیعی
بیمارستان برای زایمان طبیعی

شرایط برای زایمان طبیعی

بهترین بیمارستان باید شرایطی از قبیل زیر داشته باشد:

  • امکان استفاده از بیمه درمانی و تکمیلی
  • ارائه خدمات زایمان و درمان به بهترین شکل ممکن
  • بهره بردن از بهترین پزشکان زنان و زایمان
  • فراهم کردن بهترین تجهیزات پزشکی در زمینه زنان و زایمان
  • ایجاد شرایط مناسب و آرامش بخش برای مادران و نوزادان
  • برخوردار بودن از بخش های مختلف
  • امکان استفاده از روش های مختلف زایمان در صورت نیاز
  • برخوردار بودن از کادر درمان و پرسنل با اخلاق و متعهد
  • رسیدگی مناسب به مادران و نوزادان
  • و….

بهترین بیمارستان در تهران

به جرات بیمارستان تخصصی پارسا، بهترین بیمارستان برای زایمان طبیعی در تهران است که می توانید از خدمات آن استفاده کنید. بیمارستان تخصصی پارسا بیش از 50 سال در تهران فعالیت دارد و در ابتدا زایشگاه بوده است که با مرور زمان بخش های درمانی دیگر نیز به آن افزوده شده است و به بیمارستان پارسای کنونی تبدیل شده است.

بیمارستان پارسا تمامی شرایط و امکانات ذکر شده در فوق را دارد که انواع بیمه های درمانی را نیز می توانید در این مجموعه استفاده کنید.

شرایط زایمان طبیعی در بیمارستان پارسا

برای زایمان طبیعی در بیمارستان پارسا لازم است تا از ابتدا تا انتهای دوره بارداری مورد بررسی پزشکان ما در این بیمارستان قرار بگیرید و مرتبا در مواقع تعیین شده از سوی انها ویزیت شوید تا پزشکان وضعیت شما و فرزندتان را بررسی کنند.

در صورتی که این موضوع را رعایت کنید، میتوانید وضع حمل در این بیمارستان انجام دهید که در صورت تمایل خود و صلاح دید پزشک میتوانید زایمان طبیعی و یا زایمان در آب داشته باشید.

برای زایمان طبیعی لازم است تا صبور باشید و منتظر زایمان طبیعی بمانید زیرا برای این نوع زایمان نمی توان تاریخ تعیین کرد بلکه باید زمان آن فرا برسد که در این شرایط هر هنگامی که موقع زایمان شما رسیده باشد، با مراجعه به بیمارستان پارسا توسط پزشک خود مورد جراحی قرار می گیرید و وضع حمل برایتان انجام می شود.

پس از زایمان نیز مراحل مختلفی برای شما بانوان عزیز طی می شود که بر حسب آنها از سلامتی شما و فرزند عزیزتان اطمینان حاصل شود. به عنوان مثال: اتاق پست پارتوم بخشی است که در آن قرار می گیرید تا به مدت دو ساعت از خدمات پرستاری بهره مند شوید.

سپس اگر مشکل خاصی وجود نداشته باشد به بخش منتقل می شوید و نوزاد نیز به بخش نوزادان راه می یابد. در مدت زمان تعیین شده نیز باید برای شیردهی به نوزاد به اتاق شیردهی بروید. در نهایت مرخص می شوید و میتوانید در خانه به ادامه استراحت بپردازید.

کلام پایانی

بیمارستان برای زایمان طبیعی را مورد بررسی قرار دادیم تا از جوانب مختلف در این زمینه به شما همطونان عزیزی که دغدغه زایمان دارید، کمک کرده باشیم. برای بهره بردن از خدمات زنان و زایمان بیمارستان پارسا از طریق تلفن های تماس و یا وب سایت با ما در ارتباط باشید.

در انتهای این مطلب باید اشاره کنیم که بیمارستان پارسا از جمله مراکز درمانی خصوصی است و کیفیت خدمات آن بسیار مناسب است. این بیمارستان در خیابان ولیعصر قرار گرفته است که از هر سوی تهران رفت و آمد به آن آسان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا