زنان و زايمان

بیمارستان زنان شبانه روزی تهران

بهترین بیمارستان زنان شبانه روزی تهران کجاست؟ بهترین متخصص زنان شبانه روزی تهران در کدام بیمارستان ها هستند؟ کدام بیمارستان برای IVF خوبه؟  آیا به دنبال یک بیمارستان شبانه روزی برای خدمات درمانی زنان هستید تا در مواقع لزوم از خدمات انها بهره مند گردید، با ما تا انتهای این مطلب همراه بمانید.

بیمارستان ها در تهران بسیار زیاد هستند و خدمات گوناگونی را ارائه می دهند که برخی از آنها خدمات مربوط به بیماری ها و مشکلات زنان و یا زایمان را نیز ارائه میدهند و به درمان و بررسی این مشکلات می پردازند.

به صورت کلی منظور از بیماری های زنان، گروهی از بیماری ها است که مختص بانوان است و در آقایان پدیدار نمی شود. به عبارت دیگر بیماری های زنان مربوط به تخمدان، رحم و بافت های سینه آنها هستند و به بخش های دیگر بدن نمی شوند.

در جهت برطرف کردن تمامی مشکلاتی که مربوط به این عضوهای بدن بانوان می شوند به بهره بردن از خدمات زنان نیاز خواهد بود. علاوه بر آن زایمان و یا وضع حمل نیز در این حوزه قرار داده می شود و باید توسط متخصص در بیمارستان برای زایمان انجام شود. به همین دلیل به بررسی بیمارستان زنان شبانه روزی تهران می پردازیم.

بیمارستان زنان شبانه روزی تهران

بیمارستان زنان شبانه روزی تهران به نوعی از بیمارستان ها گفته می شود که خدمات درمانی مربوط به حوزه زنان و زایمان را به صورت شبانه روزی و دائمی ارائه میدهد و در صورت بروز مشکل در این زمینه برای بانوان، امکان دریافت خدمات درمانی مختلف را فراهم می سازد.

انواع بیماری های زنان

بیماری های زنان بسیار زیاد و گوناگون هستند که برخی از مهمترین انها به شرح زیرند:

سرطان رحم، تخمدان و سینه

سرطان یکی از مهمترین و جدی ترین بیماری های زنانه است که بسیاری از بانوان را به خود گرفتار می کند. این سرطان ها باید توسط متخصصین زنان مورد بررسی و درمان قرار بگیرند زیرا به اندام های زنانه مربوط می شوند.

کیست تخمدان، رحم و سینه

کیست یک عارضه بسیار شایع در میان بانوان است که به دلیل مسائل مختلف در سینه، رحم و یا تخمدان بانوان ایجاد می شود. این کیست ها که دارای دو نوع خوش خیم و بد خیم هستند باعث بروز درد شدید و مشکلات دیگر در بانوان می شوند که ناراحتی هایی را برای آنها رقم می زنند. بسیاری از بانوان به دلیل وجود این مشکل شبانه با درد شدید راهی بیمارستان ها می شوند و به متخصص زنان نیاز پیدا می کنند.

زایمان

زایمان یکی دیگر از مسائلی است که بر اساس آن به بیمارستان شبانه روزی زنان نیاز خواهد بود. خصوصا بانوانی که قصد زایمان به صورت طبیعی دارند، در ماه های بارداری خود هر لحظه ممکن است که به بیمارستان نیازمند شوند.

خونریزی ناگهانی در بارداری

خونریزی ناگهانی در دوران بارداری مساله بسیار خطرناکی است که اگر در هر ساعت از شبانه روز مشاهده شود، باید فورا در همان لحظه به بیمارستان مراجعه کرد تا علت خونریزی در بارداری مشخص شود و بتوان برای جلوگیری از آسیب به بانوان اقدام نمود.

علاوه بر این موارد مشکلات و بیماری های بسیار زیادی دیگری نیز وجود دارند که بر اساس انها به بیمارستان شبانه روزی زنان نیاز خواهد بود.

 

بیمارستان زنان شبانه روزی تهران
بیمارستان زنان شبانه روزی تهران

بهترین بیمارستان زنان شبانه روزی تهران

بهترین بیمارستان برای سزارین مساله بسیار مهمی است که نباید از آن غافل شوید. بیمارستان ها از کیفیت ارائه خدمات درمانی به صورت گوناگونی برخوردار هستند و علاوه بر آن تخصص پزشکانی که در انها فعالیت دارند و تجهیزات آنها با هم متفاوت است.

به همین دلیل انتخاب یک بیمارستان مناسب که به عنوان بهترین مرکز درمانی زنان شناخته شود میتواند در کیفیت و روند درمانی شما عزیزان موثر واقع گردد، از بروز عوارض برای شما حلوگیری به عمل آید و یا حتی در طول دوره درمانی شرایط مناسب تری را برایتان رقم بزند.

حال با توجه به این موارد میتوان گفت که بیمارستان تخصصی پارسا  به عنوان بهترین بیمارستان برای زایمان طبیعی با بیش از 50 سال سابقه فعالیت، از بهترین بیمارستان های زنان تهران محسوب می شود که در گذشته به زایشگاه مریم معروف بوده است و در زمینه زنان و زایمان فعالیت داشته اما به مرور زمان بخش های دیگر نیز به این بیمارستان افزوده شده تا اکنون به بیمارستان پارسای امروزی تبدیل گردیده است.

چرا بیمارستان زنان شبانه روزی؟

شاید برای عده ای از عزیزان این پرسش ایجاد شود که چرا باید برای بیماری های زنان خدمات شبانه روزی ارائه کرد. در پاسخ به این پرسش باید گفت که مشکلات و بیماری هایی که مختص بانوان هستند همچون سایر بیماری ها میتوانند به صورت اتفاقی در شب یا ایام تعطیل با درد و شرایط سخت پدیدار شوند و به خدمات درمانی اورژانسی نیاز پیدا کنند.

بنابراین باید بیمارستان و مراکز درمانی به میزان کافی در کشور یا تهران وجود داشته باشد که در این مواقع بتوان از خدمات درمانی بهره برد و مشکلات اورژانسی را زیر نظر متخصصین برطرف کرد.

متخصص زنان شبانه روزی تهران

پزشکان فعال در حوزه زنان، همگی متخصص نیستند بلکه برخی از آنها ماما هستند و یا مدرک تحصیلی زیر دکترا دارند. در حالی که تخصص در این حوزه به دو الی چهار سال تحصیلات بیشتر نیاز دارد تا مدرک تخصص به دست آید.

حال با وجود آنکه بیماری های زنان از حساسیت زیادی برخوردار هستند و به دانش بالا برای درمان انها نیاز است، باید حتما از بهترین متخصصین و تجربیات آنها بهره برد و زیر نظر پزشک متخصص به مداوای بیماری پرداخت.

در غیر این صورت امکان تشخیص ناصحیح پزشک، بروز عوارض و مشکلات، برطرف نشدن بیماری و …. برای بانوان عزیز وجود خواهد داشت.

مزایای بیمارستان زنان پارسای تهران

کسانی که برای بهره بردن از خدمات درمانی زنان به بیمارستان پارسای تهران مراجعه می کنند از مزایای زیر بهره مند می گردند:

  • بهره بردن از تشخیص پزشکان متخصص و فوق تخصص
  • بهره بردن از بهترین، جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی
  • بهره بردن از انواع روش های درمانی مورد نیاز برای زنان
  • بهره بردن از انواع روش های زایمان و وضع حمل
  • امکان استفاده از انواع گونه های بیمه درمانی
  • امکان بهره بردن از خدمات آنلاین و اینترنتی بیمارستان از طریق وب سایت
  • سهولت در رفت و آمد به بیمارستان و دسترسی آسان
  • و….

کلام پایانی

بر اساس مسائل مطرح شده، سعی کنید که به بهترین بیمارستان نازایی در تهران مراجعه کنید تا در شرایط ایده آل تحت درمان قرار بگیرید و به بررسی مشکلات شما پرداخته شود. در بیمارستان تخصصی پارسا اماده ارائه خدمات درمانی در زمینه های مختلف به شما همطونان عزیز هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا