دندانپزشکی

دندانپزشکی شبانه روزی در تهران

دندانپزشکی شبانه روزی در تهران محدوده منیریه، منطقه 11 حوالی راه آهن

دندانپزشکی در بیمارستان پارسا چگونه است؟ شرایط دندانپزشکی در بیمارستان پارسا چیست؟

خدمات دندانپزشکی از جمله مهم ترین خدمات پزشکی هستند که در جوامع مختلف به آن نیاز است و باید مراکز معتبر در این زمینه در هر شهری به میزان لازم وجود داشته باشد تا پاسخگوی نیاز مردم آن شهر باشد.

به عبارت دیگر باید گفت که امور مربوط به سلامتی دهان و دندان و خدمات درمانی در این زمینه به گونه ای است که تعداد افراد بسیار زیادی به آن نیاز دارند و هر فردی در طول زندگی خود دیر و یا زود به بروز مشکلات دهان و دندان مواجه می شود. در حالی که بیماری های دیگر شاید هیچ گاه در فرد پدیدار نشوند.

دندانپزشکی دارای شاخه های بسیار متعددی است که در هر یک از شاخه های آن درمان مشکلات خاصی انجام می شود که در ادامه آنها را شرح خواهیم داد.

دندانپزشکی در بیمارستان پارسا

خوشبختانه بیمارستان پارسا در کنار بخش های درمانی دیگری که دارد، به بخش درمان دندانپزشکی نیز مجهز است و در این زمینه می تواند پاسخگوی مردم و بیماران باشد.

دندانپزشکی بیمارستان تخصصی پارسا از وسعت بسیار زیادی برخوردار است و تقریبا تمامی امور دندانپزشکی و شاخه های متعدد آن را برای بیماران پوشش می دهد.

علاوه بر آن این بیمارستان در بخش دندانپزشکی خود نیز مجهز به بهترین و پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات است و دندانپزشکان بسیار ماهری در آن فعالیت دارند و امور بیماران را انجام می دهند.

 

دندانپزشکی
دندانپزشکی

انواع شاخه های دندانپزشکی در بیمارستان پارسا

انواع شاخه های دندانپزشکی و یا انواع خدماتی که در بیمارستان تخصصی پارسا برای بیماران انجام می شوند، به شرح زیر هستند:

دندانپزشکی اطفال

دندانپزشکی اطفال بخشی از دندانپزشکی است که فقط به درمان مشکلات دهان و دندان در کودکان تعلق می گیرد. زیرا کودکان دارای شرایط متفاوت تری از بزرگسالان هستند و به دلیل کوچک بودن جسه آنها و کمتر بودن قوای بدنی انها شرایط درمانی متفاوتی را دارند.

ارتودنتیست

از دیگر شاخه های دندانپزشکی در بیمارستان پارسا، ارتودنتیست است که در آن امور مربوط به اصلاح ناهماهنگی های دهان و فک انجام می شود.

پاتولوژی دهان و صورت

پاتولوژی دهان و صورت که به آن آسیب شناسی نیز گفته می شود، شاخه ای از دندانپزشکی است که در آن نمونه های برداشته شده از فک و صورت تحت بررسی قرار می گیرند تا نوع توده و کیست مشخص گردد.

درمان کردن ریشه دندان

درمان ریشه دندان در شاخه اندودنتیکس انجام می شود که در آن به درمان مشکلات پیچیده ریشه دندان پرداخته می شود که خوشبختانه این شاخه درمانی در بیمارستان پارسا نیز وجود دارد.

جراحی لثه و بافت های نگهدارنده

درمان کردن بیماری های لثه و بافت های نگهدارنده را پریودنتیست نیز می گویند که در این شاخه بیماری های مربوط به لثه و بافت های نرم تشخیص داده می شوند و تحت درمان قرار می گیرند. علاوه بر آن جراحی لثه و کاشت ایمپلنت نیز در این شاخه انجام می شود.

دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

این شاخه دندانپزشکی در بیمارستان پارسا مربوط به ترمیم و بازسازی بافت های آسیب دیده از نظر ظاهری است.

رادیولوژی فک و صورت

رادیولوژی فک و صورت نیز در خصوص عسکبرداری از فک و صورت است تا به این شکل بتوان مشکلات دهان و دندان را بهتر شناخت و تحت درمان قرار داد که خوشبختانه در بیمارستان پارسا این روش عکسبرداری به بهترین شکل ممکن برای بیماران انجام می شود.

مزایای دندانپزشکی در بیمارستان پارسا

چنانچه برای درمان مشکلات دهان و دندان به این بیمارستان در تهران مراجعه کنید، از مزیت های زیر بهره مند خواهید شد:

  • بهره بردن از تخصص بهترین متخصصین دندانپزشکی
  • تحت درمان قرار گرفتن با تجهیزات پیشرفته و مدرن
  • امکان درمان انواع مشکلات دهان و دندان و لثه
  • پرداخت هزینه مناسب
  • تمیز بودن و آرام بودن مرکز درمانی مورد نظر

هزینه دندانپزشکی 

هزینه مورد نیاز برای دندانپزشکی در این بیمارستان به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم ترین انها شرایط جسمی بیمار و نوع مشکل به وجود آمده در او است که علاوه بر آن روش درمانی مورد نظر و متریال هایی که برای درمان بیمار استفاده می شوند نیز در این رابطه موثر واقع می شوند.

به طور کلی هزینه درمان برای هر کسی متفاوت است و تنها زمانی می توان از مبلغ مورد نیاز مطلع شد که افراد به صورت شخصا به پزشک در بیمارستان پارسا مراحعه کنند و تحت درمان قرار بگیرند تا میزان هزینه لازم برای آنها مشخص شود. در غیر این صورت نمی توان مبلغی را تعیین کرد.

آیا دندانپزشکی در بیمارستان پارسا با بیمه قابل انجام است؟

خوشبختانه اشخاصی که تحت پوشش بیمه درمانی باشند و بیمه آنها خدمات دندانپزشکی را پوشش می دهد نیز می توانند از بیمه خود برای کاهش هزینه درمان استفاده کنند.

اما لازم به ذکر است که میزان کاهش هزینه در این زمینه بستگی به نوع بیمه دارد زیرا بیمه های درمانی مختلف شرابط متفاوتی در پرداخت هزینه درمانی دارند که این مساله به میزان زیادی در کاهش هزینه های درمانی موثر است.

علاوه بر آن کسانی که بخواهند از امور زیبایی دندان مانند: ایمپلنت  و یا سفید کردن دندان استفاده کنند، امکان استفاده از بیمه برای انها کاهش پیدا می کند زیرا خدمات زیبایی توسط بیمه پوشش داده نمی شوند.

پس اگر قصد دارید از بیمه استفاده کنید، به این مسائل توجه داشته باشید.

بخش پایانی

دندانپزشکی در بیمارستان پارسا مساله ای بود که تحت بررسی قرار دادیم تا به این شکل به شما عزیزان در راستای دریافت خدمات درمانی این مرکز تخصصی کمکی کرده باشیم. آن دسته از عزیزانی که با وجود مطالعه این مطلب همچنان به دریافت راهنمایی بیشتر نیاز دارند، می توانند با تلفن های تماس درج شده در وب سایت تماس بگیرند و یا حضورا به این بیمارستان مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا