زنان و زايمان

دکتر زنان و زایمان منطقه 11

آیا به دنبال بهترین دکتر زنان و زایمان منطقه 11 هستید؟ آیا قصد دارید که بهترین بیمارستان زنان در منطقه 11 را پیدا کنید؟ چنانچه به دنبال یک مرکز مناسب برای دریافت خدمات درمانی زنان و زایمان هستید، کمی از وقت خود را به مطالعه این مطلب اختصاص دهید.

پیدا کردن یک مرکز درمانی مناسب در راستای مشکلات زنان و زایمان از اهمیت زیادی برای بانوان برخوردار است و این عزیزان معمولا به دنبال بهترین مرکز درمانی در این زمینه هستند تا در شرایط ایده آل تحت درمان یا زایمان قرار بگیرند.

زیرا کیفیت ارائه خدمات درمانی در مراکز مختلف یکسان نیست و از طرف دیگر پزشکانی که در مراکز درمانی مختلف فعالیت دارند از شرایط و ویژگی های یکسانی برخوردار نیستند بلکه برخی از انها شرایط بهتری در مقایسه با برخی دیگر دارند و خدمات درمانی قابل قبول تر و مناسب تری را ارائه می دهند.

از این جهت به بررسی دکتر زنان و زایمان منطقه 11 و مسائل مختلف پیرامون این موضوع می پردازیم.

منطقه 11 تهران کجاست؟

منطقه یازده تهران یکی از قدیمی ترین بخش های تهران محسوب می شود که تردد و رفت و آمد زیادی در آن وجود دارد زیرا بخش های مرکزی شهر تهران را در بر می گیرند. به عبارت دیگر منطقه 11 به مناطقی از قبیل: انقلاب، آزادی، شوش، میدان راه آهن و خیابان حافظ منتهی می شود.

دکتر زنان و زایمان منطقه 11

مسلما برای اهالی این مناطق پیدا کردن یک دکتر زنان و زایمان مناسب از اهمیت زیادی برخوردار است. با وجود مراکز درمانی متعددی که در این منطقه وجود دارند، پیدا کردن دکتر زنان و زایمان کار سختی نیست و میتوان با مراجعه به مراکز درمانی گوناگون یک مرکز مناسب را انتخاب کرد.

اما به جرات میتوان گفت که بیمارستان پارسای تهران از بهترین مراکزی است که در آن میتوانید جویای متخصص زنان در منطقه 11 باشید. این بیمارستان از قدیمی ترین مراکز درمانی تهران در زمینه زنان و زایمان است که در گذشته به عنوان زایشگاه مریم شهرت داشته است ولی در حال حاضر به بخش های آن افزوده شده است و علاوه بر خدمات درمانی در حوزه زنان و زایمان، میتوانید برای درمان مشکلات و بیماری های دیگر نیز از خدمات این بیمارستان استفاده کنید.

دکتر زنان و زایمان منطقه 11
دکتر زنان و زایمان منطقه 11

ویژگی های بهترین دکتر زنان و زایمان منطقه 11

به صورت کلی گروهی از پزشکان زنان و زایمان را میتوان به عنوان بهترین دکتر زنان و زایمان در این منطقه معرفی کرد که از شرایط ذکر شده در زیر برخوردار باشند:

 • پزشکانی که از تخصص بالا برخوردار هستند
 • پزشکانی که در بهترین دانشگاه های کشور یا جهان تحصیل کرده باشند
 • پزشکانی که از شهرت بیشتری در سطح شهر یا کشور برخوردارند
 • متخصصینی که از اخلاق نیکو و مناسب برخوردارند
 • پزشکانی که به مراجعین خود متعهد و وفادار هستند
 • پزشکانی که رزومه قوی و مناسبی دارند
 • متخصصینی که سابقه پزشکی قابل قبولی دارند
 • و…

مزایای انتخاب بهترین متخصص زنان منطقه 11

در صورتی که بهترین متخصص زنان منطقه 11 را پیدا کنید و از خدمات درمانی او استفاده نمایید از مزیت های زیر بهره مند خواهید شد:

 • دریافت خدمات درمانی از بهترین پزشکان
 • بهره مند شدن از تشخیص صحیح آنها
 • جلوگیری از بروز هر گونه عوارض ناشی از تشخیص غلط
 • برخوردار بودن از آرامش و شرایط مناسب
 • زایمان در بهترین حالت ممکن
 • تولد فرزند سالم و جلوگیری از آسیب دیدن فرزند در حین زایمان
 • و…

دستمزد دکتر زنان و زایمان منطقه 11 چه قدر است؟

در رابطه با دستمزد پزشکانی که در زمینه زنان و زایمان در منطقه یازده فعالیت دارند باید گفت که این پزشکان بر حسب ویژگی ها و امتیازاتی که از آن برخوردار هستند، دستمزد متفاوتی دارند و معمولا هر چه که کیفیت ارائه خدمات درمانی توسط انها بیشتر باشد و به عنوان پزشکان ممتاز تری شناخته شوند، دستمزد انها نیز افزایش می یابد.

اما با این وجود انتخاب بهترین پزشکان در این زمینه انتخاب مناسب تری خواهد بود زیرا از عوارض و خطرات درمان بانوان عزیز توسط آنها کاسته می شود.

لازم به توضیح است که برای کاهش هزینه ها و مخارج درمان توسط این پزشکان میتوان از بیمه درمانی نیز استفاده کرد و موجب کاهش یافتن مخارج شد.

سخن پایانی

در صورتی که به دنبال بهترین دکتر زنان و زایمان منطقه 11 هستید، حتما در رابطه با پزشکانی که در این زمینه در بیمارستان تخصصی پارسا فعالیت می کنند و خدمات درمانی ارائه می دهند، اطلاعاتی کسب کنید تا در صورت تمایل از خدمات درمانی این مجموعه زیر نظر بهترین پزشکان و متخصصان تهران بهره مند شوید.

لازم به توضیح است که در بیمارستان پارسا میتوانید از انواع روش های زایمان از قبیل: زایمان در اب، سزارین و یا زایمان طبیعی با مشورت پزشک استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق وب سایت یا تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا