روانشانسی

روانشناس

روانشناس حوالی میدان منیریه مترو مهدیه تهران منطقه 11

آیا روانشناس در بیمارستان پارسا وجود دارد؟ آیا برای مشکلات اعصاب و روان می توان به بیمارستان تخصصی پارسا مراجعه کرد؟

یکی از شایع ترین بیماری هایی که همه افراد و مردم یک کشور را تهدید می کند، بیماری های اعصاب و روان است که عده بسیار زیادی با آن مواجه هستند و از بیماری های حاد اعصاب و روان رنج می برند و عده ای دیگر به میزان کمتری به این بیماری درگیر شده اند و به همین علت از وجود بیماری اعصاب و روان در خود آگاه نیستند.

بیماری های مربوط به اعصاب و روان در صورتی که تحت درمان قرار نگیرند، روز به روز بدتر و پیشرفته تر می شوند. با پیشرفت بیماری در افراد مختلف جامعه، آسیب هایی که روح و جسم بیمار و محیط پیرامون او را تهدید می کند، روز به روز افزایش می یابند. زیرا مسائلی مانند خودکشی، خودزنی، جرم و جنایت در جامعه همگی برخاسته از مشکلات اعصاب و روان هستند.

به همین دلیل بیماری های اعصاب و روان باید زیر نظر بهترین متخصصین روانشناس تحت درمان قرار بگیرند تا از عوارضی که برای اشخاص و جامعه ایجاد می شود، کاسته گردد.

روانشناس کیست؟

روانشناس به کسی گفته می شود که فرآیند های ذهنی و رفتار های انسان را مشاهده می کند و آنها را تحت نظر قرار می دهد و ارتباط افراد با یکدیگر را ثبت می نماید.

روانشناس بیمارستان پارسا

روانشناس در بیمارستان پارسا

با در نظر گرفتن این مساله که تحت درمان قرار گرفتن بیماری های اعصاب و روان بسیار پر اهمیت است، لزوم روان شناس در جامعه مشخص می شود که خوشبختانه در بیمارستان پارسا نیز بخش مربوط به اعصاب و روان وجود دارد که زیر نظر بهترین متخصصین روان شناس اداره می شود.

در بخش اعصاب و روان بیمارستان تخصصی پارسا یازده تخت برای بستری شدن بیماران در این زمینه وجود دارد و با صلاح دید روان شناسان این مجموعه کسانی که از بیماری های روانی رنج می برند، می توانند در این بیمارستان بستری شوند و تحت درمان قرار گیرند.

آیا برای مراجعه به روانشناس می توان از بیمه استفاده کرد؟

خوشبختانه برای ویزیت شدن و تحت درمان قرار گرفتن در این بیمارستان در خصوص بیماری های اعصاب و روان می توان از بیمه درمانی استفاده کرد. در نتیجه کسانی که تحت پوشش بیمه درمانی هستند، می توانند از بیمه خود در این زمینه استفاده کنند و هزینه های خود را کاهش دهند.

اما فراموش نکنید که شرایط کاهش هزینه ها در این زمینه به نوع بیمه درمانی شما و سقف پرداختی آن بستگی دارد.

سخن پایانی

روانشناس در بیمارستان پارسا را برای شما عزیزان تحت بررسی قرار دادیم تا اگر سوالی در این زمینه دارید، پاسخ خود را دریافت کنید. چنانچه با این وجود باز هم به پاسخ پرسش خود دست نیافته اید با ما در تماس باشید و یا از طریق بخش ارتباط با ما مسائل خود را با ما در میان بگذارید.

در انتهای این مطلب لازم است یادآوری کنیم که در این بیمارستان برای دریافت نوبت ویزیت روان شناس در بخش اعصاب و روان امکان دریافت نوبت به شکل اینترنتی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا