سونوگرافی

سونوگرافی با بیمه در تهران

آیا سونوگرافی با بیمه در تهران امکان پذیر است؟ بهترین مرکز درمانی برای سونوگرافی با بیمه در تهران کجا است؟ بیمارستان تخصصی پارسا برای سونوگرافی با بیمه در تهران چه شرایطی دارد؟ اگر قصد دارید که از بیمه خدمات درمانی برای پرداخت هزینه های مربوط به سونوگرافی استفاده کنید، با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

سونوگرافی از قدیمی ترین روش های عکسبرداری برای تشخیص بیماری ها و مشکلات داخل بدن است که معمولا از آن برای عکسبرداری و تصویر برداری از اعضای شکمی مانند: رحم، تخدان، بیضه، کلیه و … استفاده می شود و نتایج حاصل از آن به میزان زیادی به پزشک کمک می کند تا بیماری های مختلف را تشخیص دهد.

با توجه به اینکه از سونوگرافی به وفور استفاده می شود، امکان کاهش دادن هزینه های مربوط به آن با استفاده از بیمه درمانی موضوع مهمی برای مردم کشور ما خواهد بود که میخواهیم این موضوع را در وب سایت بیمارستان پارسا مورد بررسی قرار دهیم.

آیا انواع روش های سونوگرافی با بیمه درمانی پوشش داده می شود؟

سونوگرافی امروزه با روش های مختلفی انجام می شود که این روش ها عبارتند از: سونوگرافی داپلر، دو بعدی، سه بعدی، چهار بعدی، سونوگرافی واژینال و سونوگرافی پستان.

بیمه های خدمات درمانی نیز دارای انواع مختلفی هستند که همه انواع انها قابل استفاده برای انواع روش های سونوگرافی و کاهش هزینه های آنها نیستند. اما با این وجود معمولا بیمه های خدمات درمانی عادی به کاهش هزینه های سونوگرافی داپلر کمک می کنند و چنانچه سونوگرافی در انواع پیشرفته تر انجام شود، هزینه های آنها به میزان کمتری با بیمه معمولی کاهش داده می شود.

آیا همه بیمه ها هزینه سونوگرافی را می پردازند؟

هزینه سونوگرافی داپلر معمولا توسط همه بیمه ها پوشش داده می شود اما در میزان کاهش هزینه توسط انواع مختلف بیمه تفاوت هایی وجود دارد. لازم به ذکر است که معمولا هزینه سونوگرافی از پستان توسط بیمه های عادی پرداخت نمی شود  و یا پرداخت هزینه های آن بر اساس مرکز درمانی مورد نظر دست خوش تغییر می شود.

در میان انواع مختلف بیمه های درمانی، بیمه تکمیلی بیشترین تاثیر را در کاهش هزینه های سونوگرافی دارد که آن هم بر اساس شرکت ارائه دهنده شرایط مختلفی خواهد داشت.

 

سونوگرافی با بیمه در تهران

 

بهترین مرکز درمانی برای سونوگرافی با بیمه در تهران

مراکز درمانی مختلف نیز در خصوص کاهش هزینه های سونوگرافی در انواع مختلف آن با بیمه شرایط متفاوتی دارند که اگر قصد دارید بیشتر تخفیف را در هزینه به واسطه بیمه دریافت کنید، باید حتما به مرکز درمانی توجه داشته باشید.

از بهترین مراکز درمانی و یا بیمارستان های تهران که می توانید از بیمه برای کاهش هزینه سونوگرافی در آن استفاده کنید، بیمارستان تخصصی پارسا است که تمامی خدمات درمانی خود را به صورت تخصصی انجام می دهد و خدمت رسانی در آن به صورت شبانه روزی و در ایام تعطیل انجام می شود.

با توجه به اینکه بیمارستان پارسا در ولیعصر تهران قرار گرفته است و از هر سوی تهران راحت ترین دسترسی را دارد، دریافت خدمات درمانی مربوط به سونوگرافی در این بیمارستان برای شما گزینه مناسبی خواهد بود که بهره بردن از آن را به شما توصیه می کنیم.

بیمارستان تخصصی پارسا

در بیمارستان پارسا برای اینکه بتوانید از بیمه برای کاهش هزینه ها استفاده کنید، باید در ابتدا نوع بیمه درمانی خود را به همراه نام شرکت بیمه در لیست بیمه های تحت پوشش بیمارستان پارسا بررسی کنید تا مطمئن شوید که بیمارستان پارسا با شرکت بیمه شما طرف قرار داد است.

پس از آن باید بررسی کنید که بیمه خدمات درمانی شما هزینه های مربوط به سونوگرافی را کاهش میدهد و یا خیر. در صورتی که سونوگرافی توسط بیمه شما پوشش داده شود، میتوانید به بیمارستان پارسا برای سونوگرافی مراجعه کنید.

در صورت نیاز می توانید از خدمات انلاین این بیمارستان نیز بهره مند گردید. فراموش نکنید که اگر از بیمه تکمیلی در بیمارستان پارسا برای سونوگرافی استفاده می کنید، حتما آن  از پزشک بخواهید که برگه مخصوص بیمه تکمیلی را برای شما مهر کند.

هزینه سونوگرافی با بیمه در تهران چه قدر کاهش پیدا می کند؟

بر اساس نوع بیمه های درمانی و شرکت ارائه دهنده آنها میزان کاهش هزینه های سونوگرافی متفاوت است. زیرا برخی از شرکت های بیمه یک سوم هزینه را کاهش می دهند و برخی دیگر نیمی از هزینه را برای بیمار کاهش می دهند و برخی دیگر از بیمه های تکمیلی بر اساس نوع شرکت تمامی هزینه مربوط به سونوگرافی را کاهش خواهند داد.

در صورتی که از انواع بیمه های معمولی استفاده شود هم معمولا فقط هزینه ویزیت کم می شود و یا بخش بسیار کمی از هزینه سونوگرافی کاسته می شود.

علاوه بر آن در خصوص هزینه سونوگرافی با بیمه در تهران باید به روشی که برای سونوگرافی استفاده می شود نیز توجه کنید زیرا هزینه روش های مختلف یکسان نیست.

مراکز درمانی از نظر خصوصی و یا دولتی بودن و همچنین بر اساس تجهیزاتی که ارائه می دهند نیز در هزینه سونوگرافی با بیمه در تهران موثر هستند که تمامی این مسائل میتوانند در میزان مبلغ مورد نیاز برای سونوگرافی تاثیر داشته باشند.

سخن پایانی

سونوگرافی با بیمه در تهران را میتوانید با خیال آسوده در بیمارستان تخصصی پارسا انجام دهید و از خدمات بسیار ایده آل این مجموعه بهره مند گردید.

هزینه امور درمانی مختلف در این بیمارستان برای کسانی که تحت پوشش هیچ نوع بیمه ای نیستند هم ایده آل و مناسب است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید بخش های مختلف وب سایت را بررسی کنید و یا از طریق تلفن های تماس با واحد ارتباطات بیمارستان در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا