تصویربرداری

سی تی اسکن شب و تعطیلات

مرکز سی تی اسکن شبانه روزی تهران

بهترین بیمارستان برای سی تی اسکن شب و تعطیلات در تهران کجاست؟  آیا می خواهید که بیمارستان مناسب برای سی تی اسکن در شب و تعطیلات در تهران پیدا کنید؟ با بهترین مرکز سی تی اسکن در منطقه 11 همراه شوید

با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا شما عزیزان را با بیمارستان تخصصی پارسا و خدمات سی تی اسکن در این مرکز درمانی آشنا کنیم.

برای درمان بیماری های مختلف راهکار های درمانی متفاوتی وجود دارد که هر کدام از انها در خصوص تشخیص و درمان بیماری مشخصی استفاده می شوند.

سی تی اسکن یکی از روش هایی است که برای تشخیص بیماری های مشخص به کار می رود و از رایج ترین روش های تشخیص بیماری است که به وفور مورد نیاز واقع می شود.

به کمک سی تی اسکن می توان آسیب هایی را که به اندام های مختلف وارد می شود را تشخیص داد. به عنوان مثال: به کمک این روش می توان علت درد کمر، لگن و یا سایر اندام ها را تشخیص داد و برای درمان آنها اقدام کرد.

سی تی اسکن چیست؟

سی تی اسکن که به آن توموگرافی کامپیوتری نیز گفته می شود از روش های نوین برای عکسبرداری در علم پزشکی است که وجود هر گونه ضایعه در سیستم حرکتی بدن را مشخص می کند.

سی تی اسکن به پزشکان این امکان را می دهد که از بافت های داخل بدن  و وضعیت انها مطلع شوند و از وجود بیماری های احتمالی اگاه گردند.

لازم به ذکر است که در روش سی تی اسکن پزشکان می توانند تمامی نقاط بدن را در صورت نیاز تحت بررسی قرار دهند و قدرت تشخیص در این روش به حدی است که هیچ نقطه ابهامی را به جا نمی گذارد.

سی تی اسکن شب و تعطیلات
سی تی اسکن شب و تعطیلات

سی تی اسکن چگونه انجام می شود؟

دستگاه سی تی اسکن یک دستگاه بسیار بزرگ است که به یک تخت مجهز است و بیمار بر روی آن تخت می خوابد و سپس تخت شروع به حرکت می کند و بیمار را به بخش دایره ای شکلی که در بالای دستگاه قرار دارد، منتقل می کند تا عکسبرداری از اندام های مورد نظر انجام شود.

برای انجام سی تی اسکن اشعه ایکس بر روی بدن بیمار تابانده می شود و با تابش اشعه ایکس بر روی بدن بیمار، اطلاعات از وضعیت او به دست می آید.

اطلاعاتی که از طریق تابش اشعه ایکس بر روی بدن بیمار به دست می آید به کامپیوتر منتقل می شود و کامپیوتر در انتها نتایج به دست امده را پردازش می کند و عکس های متعددی را از بدن بیمار به دست می آورد.

بهترین بیمارستان برای سی تی اسکن شب و تعطیلات در تهران

از بهترین مراکز درمانی در تهران برای سی تی اسکن در شب و تعطیلات میتوان به بیمارستان تخصصی پارسا اشاره کرد که در این بیمارستان امکان انجام دادن سی تی اسکن در طول شب وجود دارد.

از انجایی که ممکن است که بسیاری از افراد به دلیل بروز حادثه در طول شب و یا ایام تعطیل دچار مشکل شوند و به سی تی اسکن نیاز پیدا کنند، این مساله بسیار حائز اهمیت تلقی می شود که مرکزی مناسب برای سی تی اسکن در طول شب وجود داشته باشد.

در بیمارستان پارسا برای سی تی اسکن در طول شب از بهترین تجهیزات و جدیدترین دستگاه ها استفاده می شود و کیفیت ارائه خدمات در این مرکز بسیار بالا است که به همین دلیل توصیه می شود تا حتی اگر در طول شب نیز با این مشکل مواجه شدید، حتما به بیمارستان پارسا مراجعه کنید و تحت درمان قرار بگیرید.

مزایای سیتی اسکن در بیمارستان پارسا

چنانچه در بیمارستان پارسا برای سی تی اسکن اقدام کنید، امکان بهره مند شدن از مزیت های زیر برای شما وجود خواهد داشت:

در صورت مراجعه به بیمارستان تخصصی پارسا برای انجام این امور می توانید از خدمات درمانی دیگر نیز در صورت نیاز استفاده کنید و همه روش های درمانی و آزمایشی را در یک مرکز انجام دهید. در نتیجه از نیاز به رفت و آمد به مراکز درمانی مختلف با این شرایط بی نیاز می شوید.

در بیمارستان تخصصی پارسا تمامی امور با استفاده از بیمه درمانی قابل انجام هستند و در صورتی که به این مرکز مراجعه کنید، می توانید از بیمه درمانی که تحت پوشش آن قرار دارید برای دریافت خدمات درمانی بهره مند شوید.

از دیگر مزیت های سی تی اسکن شب و تعطیلات در این مرکز این است که در صورت مراجعه به آن میتوانید از تخصص بهترین پزشکان بهره مند شوید به گونه ای که بیماری شما به خوبی تشخیص داده شود و شرایط ایده آلی برای درمان داشته باشید.

بخش پایانی

سی تی اسکن شب و تعطیلات که مساله ای بسیار مهم محسوب می شود را برای شما عزیزان در بیمارستان پارسا تحت بررسی قرار دادیم. امیدواریم که این مطالب برای شما مفید و مسمر ثمر بوده باشد.

چنانچه در این رابطه به کسب اطلاعات بیشتری نیاز دارید، بخش های مختلف سایت را مطالعه کنید و یا با بیمارستان پارسا تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که برای کسانی که نیاز به سی تی اسکن به صورت روزانه دارند نیز امکان دریافت نوبت به شکل آنلاین وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا