پوست و مو

لیزر موهای زائد در تهران

لیزر موهای زائد در تهران حوالی منیریه تا راه آهن و منطقه 11

لیزر موهای زائد

آیا لیزر موهای زائد در بیمارستان پارسا امکان پذیر است؟ شرایط لیزر موهای زائد در این بیمارستان چگونه است؟

برطرف کردن موهای زائد بدن سالیان بسیار زیادی است که در کل جهان جزو دغدغه های مردم به حساب می آید و  روش های مختلفی تا کنون برای انجام این کار ایجاد شده است که به کمک آن می توان موهای زائد بدن را به شکل موقتی از بین برد و به نظافت بدن کمک کرد.

اما در میان تمامی این روش ها یکی از جدیدترین راه های از بین بردن موهای زائد بدن، این روش است که به تازگی این روش به وجود آمده و به علت دارا بودن مزیت های بیشمار باعث شده که افراد زیادی به سوی آن روی بیاورند.

در حال حاضر لیزر موهای زائد یکی از پر رونق ترین و محبوب ترین روش های برطرف کردن موهای زائد بدن خانم ها و آقایان  در سراسر جهان است که پیدایش این روش بسیاری از روش های قدیمی تر را تقریبا منسوخ کرده است.

لیزر موهای زائد در بیمارستان پارسا چگونه است؟

این روش در بیمارستان تخصصی پارسا به این شکل است که در آن از این دستگاه برای برطرف کردن موهای زائد استفاده می شود که این دستگاه مجهز به اشعه ایکس است و با وارد شدن پرتو اشعه ایکس به داخل پوست و فولیکول های مو، ریشه فولیکول ها می سوزند و به این شکل موهای زائد از ریشه از بین می روند.

زمانی که ریشه فولیکول های مو بر اثر برخورد اشعه ایکس از بین می رود، رشد آنها کاهش پیدا می کند و پیاز مو در آن نقاط ضعیف می شود. به این شکل در صورتی که از این روش در فواصل مشخص شده توسط پزشک استفاده شود، می توان به مرور از شر موهای زائد خلاص شد و بدنی تمیز و زیبا داشت.

لیزر موهای زائد

آیا لیزر مود یک روش دائمی است؟

این تکنیک به عنوان یک روش دائمی معروف شده است اما لازم به ذکر است که این روش به صورت نیمه دائمی است زیرا در آن رشد موهای زائد به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا می کنند و سرعت رشد آنها کم می شود ولی رشد آنها به شکل کامل متوقف نمی گردد.

با این وجود لیزر کردن موهای زائد را روشی نیمه دائمی در نظر می گیرند که اگر در فواصل مشخص و به صورت مرتب انجام شود، می توان تا پایان عمر از نتیجه آن بهره برد.

شرایط لیزر موهای زائد در بیمارستان پارسا

آن دسته از متقاضیان عزیزی که قصد دارند در این بیمارستان تخصصی لیزر موهای زائد خود را انجام دهند باید به صورت حضوری به کلینیک پارسا مراجعه کنند و یا نوبت ویزیت دریافت نمایند و در روز تعیین شده به مرکز مراجعه کنند.

سپس این دسته از عزیزان می توانند هر یک از بخش های بدن که مد نظر دارند را زیر نظر متخصصین ما در این بیمارستان لیزر کنند و به این شکل از شر موهای زائد بدن خلاص شوند.

در نتیجه همه افرادی که قصد لیزر کل بدن را دارند و یا اشخاصی که تنها برخی از نقاط بدن را می خواهند لیزر کنند، امکان مراجعه به بیمارستان تخصصی پارسا را دارند.

مزایای لیزر مو در بیمارستان پارسا چیست؟

لیزر کردن موهای زائد از مزیت های زیادی برخوردار است و اگر این روش را در بیمارستان پارسا انجام داد، میتوان به مزایای آن افزود که تمامی این ویژگی های مثبت به شرح زیر هستند:

  • برخوردار شدن از تجهیزات پیشرفته و جدیدترین دستگاه ها در این زمینه
  • انجام لیزر موهای زائد زیر نظر بهترین متخصصین پوست و مو
  • انجام دادن این روش در محیطی تمیز و آرامش بخش
  • دریافت نتیجه موفقیت آمیز و رضایت بخش
  • پرداخت هزینه مناسب و مقرون به صرفه
  • سهولت در رفت و آمد تا بیمارستان پارسا
  • کاهش رشد موهای زائد در نواحی مورد نظر
  • عدم آسیب دیدن و ایجاد عوارض برای بدن
  • طولانی شدن رشد موهای زائد
  • و…

هزینه لیزر موهای زائد

هزینه مورد نیاز برای برطرف کردن موهای زائد با این روش در بیمارستان پارسا برای هر کسی متفاوت است. زیرا نواحی مورد نظری که هر شخصی قصد لیزر کردن آنها را دارد، با هم متفاوت است.

به عنوان مثال: کسانی که قصد لیزر کردن کل بدن را داشته باشند در مقایسه با افرادی که قصد لیزر کردن موهای زائد یک قسمت از بدن را داشته باشند، باید هزینه بیشتری پرداخت کنند.

از این جهت نمی توان هزینه انجام این کار را شرح داد و لازم است که برای مطلع شدن از این موضوع به بیمارستان پارسا برای انجام این کار مراجعه شود، تا پزشک بتواند هزینه لیزر موهای زائد را تخمین بزند.

آیا لیزر موهای زائد در بیمارستان پارسا با بیمه انجام می شود؟

از آنجایی که بسیاری از افراد تحت پوشش بیمه در انواع مختلف آن هستند، بسیاری از افراد با این پرسش مواجه می شوند که امکان استفاده از بیمه برای کاهش هزینه لیزر مو وجود دارد و یا خیر.

در پاسخ به این سوال باید گفت که برای کاهش دادن هزینه این روش نمی توان از بیمه استفاده کرد زیرا لیزر کردن موهای زائد در بیمارستان تخصصی پارسا و سایر مراکز به عنوان یک روش زیبایی محسوب می شود و تکنیک های زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند.

از این جهت تمامی متقاضیان برای انجام این کار باید هزینه لیزر را خودشان پرداخت کنند.

کلام پایانی

لیزر موهای زائد در بیمارستان پارسا را تحت بررسی قرار دادیم. در صورتی که می خواهید این کار را در مجموعه تخصصی پارسا انجام دهید باید به بخش کلینیک پوست و مو بیمارستان مراجعه کنید.

بیمارستان پارسا در انتهای خیابان ولیعصر تهران قرار گرفته است که میتوانید حضورا به آن مراجعه کنید و یا از طریق تلفن های تماس با این مرکز در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا