ماموگرافی

ماموگرافی ارزان در تهران

ماموگرافی چگونه است؟ چگونه می توان ماموگرافی ارزان در تهران انجام داد؟ چه مسائلی در هزینه ماموگرافی و کاهش قیمت آن تاثیر دارند؟ در بیمارستان تخصصی پارسا برای دریافت این مسائل با ما همراه باشید.

برای عکسبرداری از بافت های داخلی بدن راه های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال: سونوگرافی، سی تی اسکن و ماموگرافی از جمله روش هایی هستند که برای تصویربرداری از داخل بدن مورد استفاده قرار می گیرند؛ اما این روش ها هر کدام به دلایل مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و شرایط گوناگونی دارند.

ماموگرافی برای بررسی و عکسبرداری از بافت های پستان در بانوان مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از ماموگرافی می توان وجود غدد سرطانی را تشخیص داد و به تصاویر دقیقی از آنها به دست اورد.

چگونه می توان ماموگرافی ارزان در تهران انجام داد؟

ماموگرافی برای هر کسی با هزینه متفاوتی انجام می شود و امکان تعیین هزینه آن به صورت کلی وجود ندارد بلکه باید برای هر کسی بر اساس شرایطش تعیین شود.

بنابراین چنانچه بخواهید که از هزینه ماموگرافی مطلع شوید، باید شخصا به پزشک مراجعه کنید تا پزشک با تجویز روش سونوگرافی و تعیین مسائل دیگر به شما در کسب اطلاع از هزینه کمک کند.

 

ماموگرافی ارزان در تهران

 

چه مسائلی در کاهش قیمت ماموگرافی موثر است؟

مهم ترین عواملی که میتوانند باعث کاهش قیمت ماموگرافی شوند و امکان ماموگرافی ارزان در تهران را به وجود آورند، از قبیل زیر خواهند بود:

انتخاب مراکز درمانی دولتی برای ماموگرافی

هزینه ماموگرافی و سایر امور درمانی در بیمارستان ها و مراکز درمانی دولتی با مراکز خصوصی متفاوت است؛ در مراکز درمانی دولتی با هزینه بسیار کم می توان ماموگرافی را انجام داد در حالی که در مراکز خصوصی با صرف هزینه بیشتر باید ماموگرافی را انجام دهید. در نتیجه اگر بخواهید که ماموگرافی ارزان در تهران انجام دهید، انتخاب مراکز دولتی گزینه مناسب تری برای شما خواهد بود.

استفاده از بیمه های تکمیلی

یکی از بهترین انواع بیمه تکمیلی که میتوانید از آن در راستای ماموگرافی استفاده کنید، بیمه تکمیلی است که به میزان زیادی از هزینه های ماموگرافی را کاهش می دهد و باعث می شود تا امکان ماموگرافی ارزان در تهران به وجود آید.

ام با توجه به اینکه بیمه تکمیلی از سوی شرکت های مختلف ارائه داده می شود، میزان کاهش هزینه های درمانی توسط آن برای همه افراد یکسان نخواهد بود.

استفاده از روش های ساده تر ماموگرافی

ماموگرافی با سه روش مختلف انجام می شود که هر کدام شرایط مخصوص به خود را دارند و در هزینه ها متفاوت هستند؛ چنانچه بخواهید با صرف هزینه کمتر ماموگرافی را انجام دهید، در صورتی که پزشک مشکلی در این زمینه نداشته باشد، میتوانید از ساده ترین روش ماموگرافی استفاده کنید که کمترین میزان هزینه برای ماموگرافی به آن اختصاص پیدا می کند.

زیرا در این روش از تجهیزات ساده تری استفاده می شود و امکان تشخیص همه مشکلات مربوط به پستان با آن وجود نخواهد داشت.

ماموگرافی ارزان در تهران برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از قدیمی ترین روش ماموگرافی یعنی روش دیجیتال به عنوان یک روش ارزان قیمت برای کسانی مناسب است که مشکلات خیلی خاصی در پستان های خود نداشته باشند و بیشتر به منظور چکاپ کردن وضعیت پستان ها از این روش استفاده کنند. در این روش تصاویر به دست امده کیفیت بسیار بالایی دارند و به صورت دیجیتال بر روی دستگاه های پزشک منتقل می شوند.

اما لازم به توضیح است که بیماران مشکوک به سرطان باید حتما از پیشرفته ترین روش ماموگرافی استفاده کنند تا تمامی موارد به دقیق ترین شکل ممکن بررسی شود و اطلاعات لازم برای درمان به دست اید.

ماموگرافی ارزان در تهران و بیمارستان پارسا

برای انجام ماموگرافی با پرداخت هزینه کم و به صورت ارزان می توانید از خدمات درمانی بیمارستان پارسا نیز استفاده کنید. در بیمارستان پارسا انواع روش های ماموگرافی برای متقاضیان انجام می شود و کسانی که نیاز به استفاده از این روش به صورت فوری و اورژانسی داشته باشند هم می توانند در این بیمارستان برای انجام این کار اقدام کنند.

بیمارستان پارسا در خیابان ولیعصر تهران است و دسترسی به آن بسیار آسان خواهد بود و خدمات و تجهیزات پیشرفته ای در آن به کار می روند که شرایط ایده آلی را برای بیماران به وجود می اورد.

لازم به توضیح است که بیمارستان پارسا یک مجموعه کاملا تخصصی است و تمامی پزشکان فعال در آن از تخصص و مهارت کافی برخوردارند.

کلام پایانی

ماموگرافی ارزان در تهران را میتوانید در بیمارستان پارسا و یا سایر بیمارستان ها انجام دهید و برای کاهش هزینه ها بیمارستان های دولتی گزینه مناسب تری خواهد بود؛ اما چنانچه بخواهید از روش ارزان قیمت ماموگرافی استفاده کنید، در هر مجموعه ای امکان بهره بردن از آن با صرف هزینه کم را خواهید داشت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ماموگرافی در بیمارستان پارسا از طریق تلفن های تماس با ما در تماس باشید و یا بخش های مختلف وب سایت را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا