ماموگرافی

بهترین مرکز ماموگرافی در تهران

ماموگرافی چیست و چگونه است؟ بهترین مرکز ماموگرافی در تهران کجا است؟ اهمیت مراجعه به بهترین مرکز ماموگرافی در تهران چیست؟ اگر از سوی پزشک به شما تجویز شده است که ماموگرافی انجام دهید، حتما این مطلب را تا بخش پایانی مطالعه کنید.

در علم پزشکی با پیشرفت های تکنولوژی تغییرات بسیار زیادی صورت گرفته است که بر اساس آن روش های جدیدی ایجاد شده که به پزشکان در جهت تشخیص و درمان بیماری های مختلف بسیار کمک می کنند.

یکی از روش هایی که به این منظور بسیار کاربردی و مفید در نظر گرفته شده است، ماموگرافی است که با پیدایش آن پزشکان قادرند تا ابتلا به سرطان سینه در بانوان را تشخیص دهند و از حادتر شدن بیماری جلوگیری کنند و راه های درمانی را آغاز کنند.

چنانچه ماموگرافی وارد علم پزشکی نمیشد، تشخیص سرطان سینه با مشکل مواجه می گردید. از این جهت این روش از اهمیت زیادی برخوردار است و پیدا کردن بهترین مرکز ماموگرافی در تهران نیز مساله مهمی تلقی می شود.

ماموگرافی چیست و چگونه است؟

ماموگرافی به یک روش عکسبرداری مدرن گفته می شود که فقط برای عکسبرداری از پستان مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش از تجهیزات و دستگاه های حرفه ای استفاده می شود تا پزشک بتواند تصاویری از بافت های داخل پستان به دست آورد و وضعیت سلامتی انها را بررسی کند.

ماموگرافی یک روش فاقد درد است که به صورت غیر تهاجمی انجام می شود، بدین معنا که فاقد هر گونه درد، خونریزی و جراحت است و برای انجام دادن آن نیازی به استفاده از بی حس کننده موضعی و یا بیهوشی نیست.

با وجود اینکه ماموگرافی به عنوان یک روش بدون درد شناخته می شود، اما در برخی از مواقع به دلیل وجود درد در پستان بانوان استفاده از این روش می تواند درد بسیار کمی را در انها به وجود آورد که البته این درد به شکل گذرا است و در مدت بسیار کوتاهی پایان می یابد.

بهترین مرکز ماموگرافی در تهران کجا است؟

ماموگرافی باید در مراکز معتبر و بیمارستان های تخصصی انجام شود تا اطلاعات دریافت شده از این روش دقیق باشد و پزشک بتواند به بهترین شکل ممکن برای درمان های بعد از ماموگرافی اقدام کند.

در این رابطه میتوان به بیمارستان تخصصی پارسا اشاره کرد و آن را به عنوان بهترین مرکز ماموگرافی در تهران معرفی کرد زیرا بیمارستان پارسا تمامی امور درمانی خود را به شکل تخصصی انجام می دهد، از پزشکان متخصص و با تجربه کمک دریافت می کند و بهترین انواع تجهیزات پزشکی و جدیدترین آنها را در راستای امور درمانی به کار می برد که این موارد تماما در تشخیص دقیق و مناسب موثر هستند.

در بیمارستان تخصصی پارسا با انجام ماموگرافی میتوانید نتیجه دقیق دریافت کنید و آن را به پزشک معالج خود نشان دهید تا بر اساس جواب ماموگرافی به دست آمده بهترین روش درمانی را به شما تجویز کنند.

 

ماموگرافی در تهران

 

اهمیت مراجعه به بهترین مرکز ماموگرافی در تهران چیست؟

ماموگرافی یکی از روش های پیچیده تصویربرداری است که باید تحت نظارت یک پزشک متخصص انجام شود تا جواب آن دقیق و صحیح باشد؛ در غیر این صورت این امکان وجود دارد که با دریافت نتیجه ماموگرافی اشتباه، روند درمانی نیز به اشتباه اغاز شود و بیمار شرایط حاد و بدتری را پیدا کند.

به عنوان مثال: تصور کنید که شخصی مبتلا به سرطان پستان است و ماموگرافی او این موضوع را نشان نداده است. با این وجود راه های درمانی اشتباه به بیمار ارائه داده می شود و از پیشرفت سرطان در بدن جلوگیری نمی شود. در چنین شرایطی سرطان پیشرفت می کند و به بافت های دیگر بدن سرایت خواهد کرد که این مساله خطر مرگ بیمار را افزایش می دهد.

به همین دلیل به هیچ وجه نباید از اهمیت مراجعه به بهترین مرکز ماموگرافی در تهران غافل شوید بلکه باید این موضوع را کاملا جدی بگیرید.

نحوه انجام ماموگرافی در بیمارستان پارسا

برای انجام ماموگرافی در بیمارستان پارسا ابتدا باید نوبت ویزیت دریافت کنید، سپس در زمان تعیین شده برای ماموگرافی به بیمارستان مراجعه نمایید؛ در این زمان لازم است تا بیمار لباس های خود را در آورد و لباس مخصوص ماموگرافی را به تن کند.

سپس باید در قسمت جلویی دستگاه ماموگرافی بایستد تا پستان ها در داخل دستگاه ماموگرافی قرار بگیرند. با انجام این کار روند ماموگرافی آغاز می شود و بازوهای دستگاه به فشرده سازی بافت های پستان می پردازند تا با فشرده سازی انها تشخیص دقیق تری وجود داشته باشد.

در طول روند عکسبرداری نیز بیمار باید در حالت ایستاده قرار داشته باشد. در نتیجه با ارسال تصاویر به مانیتور پزشک مراحل ماموگرافی به اتمام می رسد و پزشک نتیجه را اعلام می کند.

مزایای ماموگرافی در بیمارستان پارسا

استفاده از خدمات درمانی مختلف بیمارستان پارسا از جمله ماموگرافی همراه با مزیت هایی به شرح زیر است:

  • پرداخت هزینه مقرون به صرفه
  • امکان استفاده از جدیدترین تجهیزات پزشکی و درمانی
  • دریافت جواب ماموگرافی دقیق و مناسب
  • انجام امور درمانی در محیط پاکیزه و مناسب
  • امکان بهره مند شدن از خدمات انلاین بیمارستان پارسا
  • سهولت در رفت و امد به بیمارستان پارسا
  • و…

هزینه ماموگرافی در بیمارستان پارسا

هزینه ای که هر بیمار باید برای ماموگرافی در بیمارستان پارسا بپردازد، متفاوت است و به مسائلی از قبیل زیر وابسته است:

  • بیمه خدمات درمانی و نوع آن
  • تعداد دفعات ماموگرافی
  • روش ماموگرافی

بر اساس این مسائل هزینه برای بیماران مختلف کاملا متفاوت خواهد بود که باید به آن توجه داشت.

بخش پایانی در مورد ماموگرافی در تهران

بهترین مرکز ماموگرافی در تهران به جرات میتواند بیمارستان تخصصی پارسا باشد که همه مردم عزیز تهران با هر سطح مالی میتواند از خدمات درمانی این مجموعه بهره مند گردند.

لازم به ذکر است که بیمارستان پارسا امکان استفاده از انواع بیمه های خدمات درمانی را نیز برای بیماران فراهم کرده است و همه کسانی که تحت پوشش بیمه های درمانی قرار دارند، با مراجعه به این بیمارستان می توانند از بیمه خود در راستای کاهش هزینه های درمانی استفاده کنند.

برای اینکه از اسامی پزشکان ماموگرافی در این بیمارستان آگاه شوید، بخش های مختلف وب سایت را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا