تصویربرداری

ماموگرافی شب و تعطیلات

ماموگرافی شب و تعطیلات در مرکز شهر تهران

بهترین مرکز درمانی در تهران برای ماموگرافی شب و تعطیلات کجا است؟ آیا به دنبال بهترین مراکز و بیمارستان ها برای ماموگرافی در شب و تعطیلات هستید؟ با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا اطلاعاتی در خصوص ماموگرافی در بیمارستان پارسا در طول شب و تعطیلات به دست آورید.

ابتلا به سرطان سینه در سال های اخیر به میزان زیادی در بین بانوان افزایش پیدا کرده است و بانوان بسیار زیادی امروزه به این نوع سرطان مبتلا می شوند.

اما خوشبختانه سرطان سینه در مقایسه با سایر سرطان های شایع در بین مردم، به گونه ای است که به میزان بیشتری می توان آن را تحت کنترل قرار داد و از بروز مرگ و میر بر اثر این سرطان جلوگیری کرد.

ماموگرافی روشی است که برای تشخیص وجود سرطان سینه و یا عدم وجود آن در بانوان به کار می رود و پزشکان توصیه می کنند که بانوان هر شش ماه یک بار و حداکثر سالی یک مرتبه ماموگرافی را انجام دهند تا در صورت ابتلا به این نوع سرطان بتوانند در مدت زمان کوتاه تحت درمان قرار بگیرند و از بروز آسیب های جدی تر جلوگیری به عمل آورند.

خصوصا آن دسته از بانوانی که سابقه سرطان سینه در بین خانواده خود داشته اند و یا سابقه کیست سینه را داشته اند، بیشتر باید در رابطه با انجام دادن ماموگرافی و چکاپ وضعیت سینه ها دقت داشته باشند.

برای انجام ماموگرافی شب و تعطیلات به کجا باید مراجعه کرد؟

ماموگرافی معمولا در کلینیک های درمانی و یا در بیمارستان ها برای بانوان انجام می شود. اما کسانی که به ماموگرافی در طول شب و یا ایام تعطیل نیاز داشته باشند باید به بیمارستان ها و یا مراکز درمانی شبانه روزی مراجعه کنند که تجهیزات و امکانات مناسبی در این رابطه داشته باشد.

زیرا تمامی بیمارستان ها و یا مراکز درمانی شبانه روزی امور مربوط به ماموگرافی را انجام نمی دهند.

بهترین مرکز درمانی برای ماموگرافی شب و تعطیلات در تهران

از بهترین مراکزی که در تهران برای ماموگرافی شب و تعطیلات میتوان به آن مراجعه کرد، بیمارستان تخصصی پارسا در میدان ولیعصر تهران است که به شما عزیزان این امکان را می دهد تا در طول شب و ایام تعطیل برای ماموگرافی در این مرکز اقدام کنید و تحت درمان و بررسی های پزشکان متخصص در این بیمارستان قرار بگیرید.

در صورتی که نیاز دارید در این بیمارستان ماموگرافی انجام دهید، بخش های مختلف وب سایت بیمارستان تخصصی پارسا را مطالعه کنید و در صورت تمایل با این بیمارستان تماس بگیرید و یا برای دریافت نوبت ویزیت به شکل انلاین اقدام کنید.

ماموگرافی شب و تعطیلات

مزایای ماموگرافی شب و تعطیلات در بیمارستان پارسا

اگر برای ماموگرافی در طول شب و یا ایام تعطیل به این بیمارستان مراجعه کنید، میتوانید از مزیت هایی به شرح زیر بهره مند شوید:

امکان دریافت خدمات درمانی دیگر در کنار ماموگرافی در طول شب

در بیمارستان پارسا میتوانید در صورت نیاز در کنار ماموگرافی از خدمات درمانی دیگر نیز با بهترین تجهیزات و در بهتری شرایط بهره مند گردید و به خوبی درمان شوید. اگر در این بیمارستان امکان دریافت خدمات درمانی دیگر در کنار ماموگرافی وجود نداشت، باید برای انجام انها به مراکز درمانی دیگر می رفتید. اما خوشبختانه این مرکز برای شما این امکان را فراهم کرده است که تمامی امور درمانی را در یک بیمارستان پیگیری کنید.

سهولت دسترسی به این بیمارستان در تهران

رفت و آمد به بیمارستان تخصصی پارسا بسیار آسان و راحت است زیرا میدان ولیعصر در مرکز تهران قرار گرفته است و از منطقه از تهران به راحتی می توانید به این بیمارستان برسید و خدمات درمانی خود را در آن آغاز کنید.

امکان استفاده از بیمه درمانی برای دریافت خدمات درمانی مورد نظر

از دیگر مزایای ماموگرافی شب و تعطیلات در بیمارستان تخصصی پارسا، این است که در این بیمارستان هموطنان عزیزی که تحت پوشش انواع بیمه باشند، می توانند از بیمه درمانی خود برای کاهش هزینه های موجود بهره ببرند و با قیمت مناسب و شرایط ایده آل تحت درمان قرار بگیرند.

بخش پایانی

ماموگرافی شب و تعطیلات را در بیمارستان پارسا تحت بررسی قرار دادیم که با نحوه خدمات در این بیمارستان بیشتر آشنا شوید. چنانچه قصد دارید به این بیمارستان برای ماموگرافی مراجعه کنید، می توانید از وب سایت برای پیدا کردن آدرس بیمارستان و یا اطلاعات تماس کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا