پوست و مو

کاشت مو

کاشت مو یا پیوند مو در مرکز شهر تهران منطقه 11 میدان راه‌آهن

کاشت مو در بیمارستان پارسا چگونه است؟ آیا در بیمارستان پارسا می توان کاشت مو انجام داد؟ با کلینیک پوست و مو در میدان منیریه همراه باشید

همان طور که میدانید علل ریزش مو و کم پشتی موها بسیار متعدد هستند و دلایل مختلفی برای از بین بردن موها وجود دارند که باعث طاسی سر بانوان و آقایان می شوند.

پیوند مو روشی بسیار نوین و جدید است که برای ترمیم موهای از دست رفته استفاده می شود.

با وجود این روش جدید افرادی که دچار کم پشتی مو هستند و موهای خود را از دست داده اند، میتوانند زیبایی خود را به مجددا به دست اورند و موهایی کاملا طبیعی داشته باشند.

به عبارت دیگر در این روش از موهایی کاملا طبیعی برای افراد استفاده می شود که در بخش های بعدی آن را شرح خواهیم داد.

پیوند مو در بیمارستان پارسا چگونه است؟

پیوند مو در بیمارستان تخصصی پارسا زیر نظر بهترین متخصصین کاشت مو انجام می شود و از تجهیزات جدید و پیشرفته در این زمینه برای متقاضیان استفاده می شود.

برای پیوند مو در بیمارستان تخصصی پارسا ابتدا فولیکول های مو برداشته می شوند و بر اساس روشی که برای کاشت مو استفاده می شود، گرافت های مویی در بخش های خالی سر پیوند زده می شوند.

برای پیوند مو در این مرکز از بی حسی موضعی استفاده می شود و متقاضیان در حین مراحل کاشت هیچ گونه دردی را احساس نخواهند کرد.

انواع روش های کاشت مو در بیمارستان پارسا

در بیمارستان تخصصی پارسا متقاضیان می توانند که کاشت مو را بر اساس روش های مختلف آن انجام دهند که این روش ها به شرح زیر هستند:

روش SUT

پیوند مو SUT از جدیدترین روش هایی است که برای کاشت مو استفاده می شود که در این روش در مقایسه با روش های قدیمی تر تعداد گرافت های مویی بیشتری را می توان دریافت کرد و پیوند زد.

در روش SUT به صورت کلی می توان در حدود 14 هزار گرافت مویی را برداشت کرد و آنها را برای فرد پیوند زد که این مقدار چندین برابر روش های قدیمی است. علاوه بر آن در این روش هیچ گونه جای زخم و اسکاری باقی نمی ماند و افراد می توانند با خیال آسوده این روش را انجام دهند.

روش میکرو FIT

کاشت مو به روش میکرو FIT به گونه ای است که در آن برای برداشت گرافت های مو از ایمپلنتر مینیاتوری استفاده می شود و این دستگاه مجهز به یک پانچ چرخشی است که می توان قطر پانچ را به دلخواه تغییر داد.

استفاده از این پانچ ها در روش میکرو FIT باعث می شود که فولیکول های مویی کوچک نیز قابل برداشت باشند و بتوان از آن ها برای کاشت مو استفاده کرد. همچنین با به کار گیری پانچ در این روش فولیکول ها در تماس با ابزار جراحی قرار نمی گیرند و کمتر دچار آسیب می شوند.

روش ترکیبی

پیوند مو به روش ترکیبی از دیگر روش هایی است که در بیمارستان تخصصی پارسا امکان استفاده از آن وجود دارد. در این روش از روش های FIT و FUT به شکل همزمان استفاده می شود که میزان تراکم در این روش بسیار بیشتر از روش های دیگر می باشد اما میزان خونریزی نیز در آن بیشتر خواهد بود.

روش BHT

کاشت مو به روش BHT به گونه ای است که در آن از موهای بدن استفاده می شود و از بانک موی اعضای بدن برای پیوند مو استفاده می شود. این روش برای کسانی مناسب است که در پشت سر خود بانک موی مناسبی نداشته باشند و یا مایل به استفاده از بانک موی پشت سر نباشند. علاوه بر آن این دسته از افراد باید بانک موی مناسبی در بدن خود باشند که بتوانند از روش BHT استفاده کنند.

تمامی این روش ها و همچنین روش های دیگر کاشت مو در بیمارستان تخصصی پارسا قابل انجام هستند و آنها را در بخش کلینیک پوست و مو بیمارستان پارسا برای متقاضیان انجام می دهند.

"<yoastmark

مزایای کاشت مو در بیمارستان پارسا

پیوند مو در بیمارستان پارسا از مزیت های زیادی برخوردار است که از جمله مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • موقعیت مناسب بیمارستان پارسا در شهر تهران
 • انجام تمامی امور مربوط به پیوند مو به شکل کاملا تخصصی
 • امکان استفاده از روش های مختلف کاشت مو برای هر فردی
 • پرداخت هزینه مناسب
 • امکان دریافت نتیجه ای بسیار رضایت بخش و موفقیت آمیز
 • توانایی کاشت مو برای بانوان و آقایان
 • و…

کاشت مو در بیمارستان پارسا برای چه کسانی مناسب است؟

تمامی افرادی که دارای شرایطی به ذکر زیر باشند، امکان استفاده از روش کاشت مو در کلینیک پارسا را خواهند داشت:

 • افراد مبتلا به انواع آلوپسی
 • افرادی که به دلیل شیمی درمانی و پرتودرمانی با طاسی سر مواجه شده اند
 • تمامی بانوان و آقایان بدون هیچ محدودیت سنی
 • تمامی کسانی که دارای موهای کم پشت هستند
 • کسانی که می خواهند پیشانی خود را کوتاه تر کنند
 • کسانی که به دنبال روش های دائمی برای ترمیم مو هستند
 • افرادی که قصد دارند از تار موهای طبیعی برای ترمیم مو استفاده کنند
 • و…

بخش پایانی

کاشت مو در بیمارستان پارسا را برای شما هموطنان عزیز مورد بررسی قرار دادیم تا اگر مایل به انجام این کار در بیمارستان تخصصی پارسا هستید، اطلاعات مورد نیاز را در اختیار داشته باشید.

در صورتی که مایلید تا از سایر خدمات پوست و مو در بیمارستان پارسا مطلع گردید، باید در منوی بخش ها و امکانات به قسمت بخش های درمانی وارد شوید و سپس کلینیک پوست و مو را انتخاب کنید تا از تمامی خدمات پوست و مو در این بیمارستان آگاه گردید.

برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با این بیمارستان تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا