اعصاب و روان

کلینیک اعصاب و روان در بیمارستان پارسا

کلینیک اعصاب و روان در حدفاصل منیریه تا راه اهن منطقه 11

کلینیک اعصاب و روان در بیمارستان پارسا چگونه است؟ شرایط کلینیک اعصاب و روان در بیمارستان تخصصی پارسا چیست؟ با بهترین مرکز روانشناس در میدان منیریه همراه باشید

با سخت شدن شرایط زندگی و ایجاد پیچیدگی های بیش از حد در زندگی همه مردم جهان، ابتلا به بیماری های اعصاب و روان به میزان زیادی افزایش پیدا کرده است که افزایش جرم و جنایت نشان دهنده صحت این مساله است زیرا تمامی جرم ها و جنایت هایی که در داخل ایران و یا سایر کشور ها انجام می شوند، به میزان زیادی رابطه مستقیم با مشکلات اعصاب و روان دارند.

البته این مشکلات تنها به صورت وقوع جرم و جنایات در افراد پدیدار نمی شوند بلکه ابتلا به این بیماری به اشکال دیگری نظیر: افسردگی مضمن نیز ظهور پیدا می کند.

با این وجود مجهز بودن هر شهری به مراکز درمانی در حوزه اعصاب و روان امری بسیار ضروری است تا کسانی که به این بیماری مبتلا هستند و شرایط بسیار حادی دارند با صلاح دید پزشک در این مراکز درمانی بستری شوند و تحت نظارت قرار گیرند تا بهبودی آنها حاصل شود.

بیماری اعصاب و روان چیست؟

به صورت کلی منظور از بیماری های اعصاب و روان آن دسته از بیماری هایی هستند که به مشکلات اعصاب و روان مربوط می شوند. همان طور که می دانید رگ های عصبی در تمامی بخش های بدن پراکنده هستند که همه آنها از مغز دستور می گیرند.

با این وجود کسانی که به بیماری اعصاب و روان مبتلا باشند، ممکن است که تمامی بخش های بدن آنها دچار اختلال و مشکل شود و در تمامی عملکرد انها مشکل ایجاد کند.

به عنوان مثال: کسانی که به بیماری ام اس که نوعی سرطان اعصاب است، مبتلا می شوند پس از مدتی دچار بی حسی اعضای بدن و لمس شدن اعضای مختلف بدن می شوند و قدرت تکان دادن عضلات خود را از دست می دهند.

همچنین این دسته از افراد ممکن است که دچار اختلالات روانی شوند و یا در بینایی آنها مشکل ایجاد شود. این بیماری عوارض بسیار زیاد دیگری نیز دارد که تمامی آنها به اعصاب و روان مربوط می شود.

انواع بیماری های اعصاب و روان

بیماری های اعصاب و روان بسیار زیاد و متنوع هستند که مهم ترین آنها از قبیل زیر می باشند:

افسردگی حاد

افسردگی حاد به گونه ای است که در صورت ابتلا به آن فرد دچار احساس غم شدید می شود و سعی می کند که از نور و روشنایی و یا اجتماع فاصله بگیرد. کسانی که دچار این نوع افسردگی باشند معمولا احساس در گوشه ای تنها می نشینند و با کسی صحبت نمی کنند. این بیماری در صورتی که خیلی شدت داشته باشد، معمولا نیاز به بستری شدن بیمار پیدا می کند.

اختلالات دو قطبی

اختلالات دو قطبی به این شکل می باشد که در آن بیمار در طی یک دوره دچار افسردگی بسیار شدید می شود و در دوره ای  دیگر احساس سرخوشی بسیار شدیدی پیدا می کند که این میزان سرخوشی و یا غم و تضاد آنها با هم اختلال دو قطبی را پدید می آورد. معمولا با دارو درمان می شود. اما در مواقعی نیز فرد بیمار به دلیل انجام دادن کارهای بسیار خطرناک و هیجانی نیاز به بستری شدن پیدا می کند.

اسکیزوفرنی

اسکیزوفرنی که آن را به عنوان جنون جوانی نیز می شناسند با علائمی مانند: هذیان و توهم همراه است که فرد مبتلا به این بیماری معمولا رفتار و گفتار آشفته ای پیدا می کند و در تفکر دچار اختلال می شود.

این بیماری معمولا زمینه ارثی و ژنتیکی دارد و معمولا موجب آسیب رساندن بیمار به خود او و یا دیگران می گردد و به همین دلیل شخص باید تحت کنترل باشد و بستری شود.

لازم به ذکر است که بیماری های اعصاب و روان علاوه بر موارد فوق، انواع دیگری نیز دارند و بیماران ام اسی معمولا با این بیماری های اعصاب و روان مواجه می شوند. در بیمارستان پارسا و در بخش کلینیک اعصاب و روان تمامی این بیماری ها قابل درمان و کنترل هستند و در صورت نیاز می توان به این بیمارستان مراجعه کرد.

کلینیک اعصاب و روان بیمارستان پارسا
کلینیک اعصاب و روان بیمارستان پارسا

کلینیک اعصاب و روان در بیمارستان پارسا

خوشبختانه بیمارستان تخصصی پارسا در خیابان ولیعصر تهران دارای کلینیک اعصاب و روان است و کسانی که از این نوع بیماری ها رنج می برند در صورت نیاز می توانند در این بیمارستان بستری شوند و تحت کنترل و درمان قرار گیرند.

کلینیک اعصاب و روان بیمارستان پارسا در طبقه همکف این بیمارستان قرار گرفته است و مجهز به یازده تخت برای بستری بیماران حاد می باشد.

علاوه بر آن لازم به ذکر است که در این بیمارستان تخصصی پزشکان اعصاب و روان بسیار زیادی با مدارک تحصیلی و دانش مناسب فعالیت دارند که می توانند به خوبی بیماران را در این شاخه درمان کنند و به مشکلات انها رسیدگی نمایند.

در صفحه اصلی این وب سایت می توانید اسامی این پزشکان را همراه با میزان تخصص و مهارت انها ببینید و در صورت تمایل نوبت ویزیت به شکل اینترنتی از انها دریافت کنید.

مزایای کلینیک اعصاب و روان در بیمارستان پارسا

کسانی که در خصوص این بیماری مرکز تخصصی پارسا را انتخاب می کنند، از مزیتهایی به شرح زیر بهره مند می گردند:

  • امکان بستری شدن بیمار در این بیمارستان
  • سهولت دسترسی به بیمارستان پارسا
  • امکان پرداخت هزینه مناسب
  • امکان استفاده از بیمه خدمات درمانی در این زمینه
  • بستری شدن بیمار در محیطی تمیز و آرامش بخش
  • تحت نظر بودن بیمار به شکل دائمی و مناسب
  • کنترل شدن وضعیت بیماران توسط بهترین متخصصین اعصاب و روان

بخش پایانی

کلینیک اعصاب و روان در بیمارستان پارسا را تحت بررسی قرار دادیم. حال که از شرایط این بیمارستان اگاه شدید می توانید برای درمان شخص مورد نظر خود این بیمارستان را انتخاب کنید و برای بستری شدن بیمار خود در مرکز تخصصی پارسا اقدام نمایید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا