مادر و کودک

کلینیک تخصصی اطفال

بهترین کلینیک تخصصی اطفال و کودکان در تهران

کلینیک تخصصی اطفال در بیمارستان پارسا چگونه است؟ مزایای کلینیک تخصصی اطفال در بیمارستان پارسا چیست؟ برای اینکه با شرایط و ویژگی های کلینیک تخصصی اطفال در بیمارستان پارسا آشنا شوید، با ما تا پایان این مطلب همراه بمانید.

بیماری هایی که در کودکان به وجود می آیند از شرایط مختلفی با بزرگسالان برخوردار هستند و به همین دلیل امور درمانی مربوط به کودکان باید توسط متخصصین کودک و یا اطفال انجام شود تا بهبودی این کودکان عزیز در شرایط ایده آلی حاصل گردد.

در شهر تهران مراکز، کلینیک ها و بیمارستان های زیادی در زمینه اطفال فعالیت دارند که بیمارستان تخصصی پارسا نیز بخش های مربوط به درمان مشکلات اطفال را دارا است و کسانی که قصد درمان بیماری های موجود در کودکان را داشته باشند، میتوانند به کلینیک تخصصی اطفال در بیمارستان تخصصی پارسا مراجعه کنند و امور درمانی مد نظر را طی کنند.

بیمارستان تخصصی پارسا

بیمارستان پارسا از قدیمی ترین بیمارستان هایی است که در تهران تاسیس شده است و زمان احداث آن به سال 1340 باز می گردد. این بیمارستان در ابتدا زایشگاه بوده است اما پس از سال ها به بخش ها و امکانات آن افزوده شد و با افزایش وسعت زمین این بیمارستان با مساحت کنونی 5 هزار متر، آن را به بیمارستان تخصصی پارسای امروزی تبدیل کرده اند که شامل بخش ها و کلینیک های مختلفی است و در زمینه های درمانی گوناگون فعالیت دارد.

کلینیک تخصصی اطفال

کلینیک تخصصی اطفال در بیمارستان پارسا این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که برای پیگیری وضعیت کودکان خود از خدمات درمانی بهره ببرید. با این وجود چنانچه به مراجعه به کلینیک اطفال در این بیمارستان تمایل دارید، می توانید به شکل حضوری به این بیمارستان مراجعه کنید و یا از طریق وب سایت بیمارستان پارسا، مسائل مد نظر خود را پیگیری نمایید.

کلینیک تخصصی اطفال

پزشکان فعال در کلینیک تخصصی اطفال

در کلینیک تخصصی اطفال در این بیمارستان می توانید زیر نظر پزشکانی از قبیل زیر امور درمانی را پیش ببرید:

 • دکتر مجید ملکی متخصص اطفال
 • دکتر محمد رضا علیزاده متخصص اطفال
 • دکتر رامین نصر فوق تخصص اطفال
 • دکتر ملیحه مرادی متخصص اطفال
 • دکتر حمید رضا سما کوش متخصص اطفال

تمامی این پزشکان تخصص و فوق تخصص در بیمارستان پارسا به صورت شیفتی و نوبتی از ساعت 10 الی 12 صبح و 5 الی 10 شب خدمات درمانی ارائه می کنند.

مزایای کلینیک تخصصی اطفال بیمارستان پارسا چیست؟

مراجعه به کلینیک تخصصی اطفال در این بیمارستان از مزیت های زیادی برای شما برخوردار خواهد بود که از جمله مهم ترین این مزایا باید به موارد زیر اشاره کرد:

بررسی وضعیت کودکان توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص:

پزشکی که برای درمان کودک انتخاب می شود از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا کودکان بدن حساس تر و ضعیف تری دارند و نحوه تشخیص بیماری های انها بسیار مهم است.

همان طور که در بخش فوق اشاره کردیم، تمامی پزشکانی که در بیمارستان پارسا در بخش اطفال فعالیت دارند، دارای بالاترین درجه تحصیلات در حد تخصص و فوق تخصص هستند و به بهترین شکل ممکن میتوانند نوع بیماری را تشخیص دهند.

امکان استفاده از انواع بسیار زیادی از بیمه های درمانی:

خوشبختانه در بیمارستان تخصصی پارسا امکان استفاده از انواع گونه های بیمه درمانی وجود دارد و به این شکل کسانی که از انواع بیمه های مد نظر استفاده می کنند امکان کاهش دادن هزینه های درمانی کودکان را خواهند داشت.

برای کسب اطلاع از لیست بیمه های قابل استفاده در این بیمارستان بخش مربوط به لیست بیمه را در وب سایت بیمارستان پارسا مطالعه کنید.

ویزیت کودکان به صورت شبانه روزی و در ایام تعطیل

در کلینیک تخصصی اطفال می توانید ویزیت کودکان را به صورت شبانه روزی و در ایام تعطیل انجام دهید و با این وجود اگر کودک دلبند شما در این مواقع دچار مشکل شود، جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

برنامه و زمان بندی حضور پزشکان در بیمارستان نیز از طریق وب سایت قابل مشاهده است.

استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته مربوط به بخش اطفال

در کلینیک پارسا برای درمان مشکلات و بیماری های اطفال از تجهیزات و امکانات پیشرفته استفاده می شود که مطابق با جدیدترین و به روز ترین تجهیزات روز دنیا هستند.

تشخیص و درمان انواع مختلف بیماری های کودکان

در صورتی که برای درمان مشکلات کودکان به کلینیک تخصصی اطفال مراجعه کنید، می توانید تمامی مسائل و مشکلات را درمان کنید و پزشکان در این بیمارستان قادر به تشخیص انواع بیماری های کودکان هستند.

امکان دریافت نوبت ویزیت آنلاین و اینترنتی

چنانچه می خواهید که بدون مراجعه حضوری نوبت ویزیت دریافت کنید، از طریق وب سایت این کلینیک این امکان برای شما فراهم شده است و به راحت ترین شکل ممکن امکان دریافت نوبت ویزیت خواهید داشت که این مساله نیز از دیگر مزایای این بیمارستان محسوب می شود.

هزینه کلینیک تخصصی اطفال چه قدر است؟

در رابطه با هزینه مورد نیاز برای درمان مشکلات و بیماری های مختلف کودکان در این بیمارستان باید اشاره کنیم که هزینه مورد نیاز در این بیمارستان به بیماری کودکان و مسائل دیگری بستگی دارد و برای هر شخصی هزینه آن متفاوت خواهد بود.

مسائلی که در این زمینه موثر هستند، از قبیل زیر می باشند:

 • نوع بیماری اطفال
 • روش های درمانی تجویز شده
 • نیاز به بستری و یا عدم نیاز به بستری
 • نیاز به جراحی و یا عدم نیاز به جراحی کودک
 • میزان وخامت حال کودک
 • بیمه خدمات درمانی که کودک تحت پوشش آن است
 • و…

کلام پایانی

کلینیک تخصصی اطفال را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دادیم. در صورتی که قصد دارید تا به بهترین مراکز درمانی شبانه روزی در تهران در زمینه اطفال مراجعه کنید، بیمارستان تخصصی پارسا از بهترین مراکز برای شما خواهد بود.

لازم به ذکر است که این بیمارستان در محدوده ولیعصر تهران قرار گرفته است و با این وجود رفت و آمد به این کلینیک بسیار آسان است و به راحتی می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا