تغذیه و تناسب اندام

کلینیک تغذیه و تناسب اندام

کلینیک تغذیه و تناسب اندام در میدان منیریه تا میدان راه آهن (منطقه 11)

کلینیک تغذیه و تناسب اندام در بیمارستان پارسا چگونه است؟ آیا خدمات لاغری و تناسب اندام در این بیمارستان به خوبی انجام می شود؟

همان طور که می دانید تغذیه تاثیر بسیار زیادی بر روی تناسب اندام دارد و در صورتی که تغذیه درست توسط افراد رعایت نشود، این دسته از عزیزان افزایش وزن پیدا خواهند کرد و تناسب اندام خود را از دست میدهند که علاوه بر از دست رفتن تناسب اندام وضعیت سلامتی انها نیز به خطر می افتد.

در کشور ما کسانی که دچار چاقی هستند و به دنبال راه های درمانی برای رسیدن به تناسب اندام می باشند بسیار زیاد هستند که این دسته از افراد در این زمینه باید از کلینیک ها و یا متخصصین تغذیه کمک بگیرند.

کلینیک تغذیه و تناسب اندام در بیمارستان پارسا

در شهر تهران مراکز بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد که می توان برای تناسب اندام و دریافت رژیم غذایی مناسب به آنها مراجعه کرد. اما با توجه به این که نوع کلینیک و کیفیت ارائه خدمات پزشکی توسط پزشک مورد نظر بسیار حائز اهمیت است، توصیه می کنیم که برای انجام این کار به هر کلینیکی مراجعه نکنید و بهترین مراکز را در این زمینه انتخاب کنید.

بیمارستان تخصصی پارسا در تهران که یکی از قدیمی ترین مراکز درمانی است و امور درمانی بسیار زیادی را به همشهری های ما ارائه میدهد که مجهز به کلینیک تغذیه و تناسب اندام نیز می باشد.

همشهری های عزیز ما در تهران که به دنبال بهترین مراکز در این زمینه هستند می توانند به بیمارستان تخصصی پارسا به این منظور مراجعه کنند و از خدمات تخصصی این مرکز بهره مند شوند.

رژیم درمانی به چه معنا است؟

رژیم درمانی در واقع به معنای در اختیار داشتن یک برنامه غذایی مناسب است به گونه ای که با استفاده از آن بتوان بدون آسیب دیدن اعضای بدن و کاهش یافتن مواد مورد نیاز برای بدن، اشخاص بتوانند کاهش وزن و یا افزایش وزن داشته باشند.

در حقیقت رژیم درمانی به معنای کاهش و یا افزایش وزن اصولی است.

 

کلینیک تغذیه و تناسب اندام

 

مزایای مراجعه به کلینیک تغذیه و تناسب اندام

کسانی که به کلینیک تغذیه و تناسب اندام این بیمارستان مراجعه کنند می توانند از مزیت هایی به شرح زیر بهره مند گردند:

کلینیک تغذیه در بیمارستان از همکاری پزشکان متخصص و فوق تخصص در زمینه تغذیه بهره می برد که اولین مزیت مراجعه به این کلینیک بهره مند شدن از تجویز این پزشکان است.

راهکارهای درمانی یا به عبارت دیگر رژیم غذایی که در این کلینیک به افراد داده می شود به صورت کامل علمی است و باعث بروز آسیب به این عزیزان نمی شود و هیچ عارضه جسمی این دسته از عزیزان را به دلیل رژیم غذایی تهدید نخواهد کرد.

تمامی افراد در این کلینیک بر اساس وضعیت جسمی خود رژیم دریافت می کنند و رژیم هر شخصی با شخص دیگر متفاوت است.

در کلینیک تغذیه و تناسب اندام پارسا در کمترین زمان ممکن می توان به نتیجه مورد نظر رسید و تناسب اندام خود را به دست آورد.

نه تنها کسانی که با مشکل افزایش وزن مواجه هستند، بلکه تمامی کسانی که مشکل کمبود وزن دارند نیز می توانند از خدمات درمانی کلینیک تغذیه و تناسب اندام پارسا بهره مند شوند.

علاوه بر آن در این کلینیک می توانید به درمان مشکلات سو تغذیه، کمبود مواد موردنیاز برای بدن و … نیز بپردازید.

از آنجایی که بیمارستان پارسا در محدوده ولیعصر تهران قرار دارد، کسانی که قصد مراجعه به کلینیک تغذیه داشته باشند به راحتی می توانند به این کلینیک رفت و آمد کنند و از هر سوی تهران دسترسی به این منطقه بسیار راحت است. در این خصوص نیز میتوان از انواع وسیله نقلیه در تهران استفاده کرد.

مزیت دیگر این کلینیک امکان استفاده از انواع بیمه های درمانی برای کاهش هزینه است زیرا کلینیک پارسا با وسعت بسیار زیادی از شرکت های بیمه در کشور قرارداد همکاری دارد و کسانی که تحت پوسس این نوع بیمه ها قرار دارند می توانند از خدمات این کلینیک با بیمه مد نظر خود بهره ببرند.

در کلینیک تغذیه پارسا می توانید به صورت اینترنتی نوبت ویزیت دریافت کنید.

نکاتی در رابطه با تناسب اندام

اشخاصی که قصد دارند تناسب اندام خود را به دست آورند نباید از هر روشی به این منظور استفاده کنند بلکه باید راه های اصولی را برای رسیدن به تناسب اندام در پیش بگیرند که راه های صحیح رژیم درمانی در کلینیک تغذیه بیمارستان پارسا همراه با رعایت نکات زیر است:

 • عدم کاهش یافتن مواد مورد نیاز برای بدن
 • عدم نیاز به پرهیز از مصرف انواع مواد غذایی
 • مصرف کربوهیدرات، چربی، پروتئین، ویتامین و … تماما در رژیم غذایی مورد نظر
 • عدم کاهش وزن و یا افزایش وزن با سرعت بسیار زیاد

کلینیک تغذیه و تناسب اندام برای چه کسانی مناسب است؟

تمامی افرادی که دارای شرایط زیر باشند می توانند از خدمات این کلینیک بهره ببرند:

 • افرادی که قصد کاهش وزن دارند
 • افرادی که قصد افزایش وزن دارند
 • کسانی که به سو تغذیه مبتلا هستند
 • کسانی که از بیماری دیابت رنج می برند
 • کسانی که بر اثر ابتلا به انواع بیماری، پرهیز غذایی دارند
 • کسانی که مصرف برخی از مواد غذایی برای آنها مضر است
 • و….

کلام پایانی

کلینیک تغذیه و تناسب اندام در بیمارستان پارسا را برای شما عزیزان تحت بررسی قرار دادیم تا اگر به دنبال یک مرکز مناسب برای دریافت رژیم غذایی و یا تناسب اندام هستید، از این کلینیک شناخت کافی داشته باشید.

چنانچه به دریافت اطلاعات بیشتری در زمینه کلینیک تغذیه و تناسب اندام بیمارستان تخصصی پارسا نیاز دارید، می توانید از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا