قلب و عروق

کلینیک قلب و عروق

کلینیک قلب و عروق در منطقه 11 و میدان منیریه تا میدان راه آهن

کلینیک قلب و عروق در بیمارستان پارسا چه ویژگی هایی دارد؟ آیا بیمارستان پارسا برای دریافت خدمات درمانی مربوط به قلب و عروق مناسب است؟ اگر کسب اطلاع از این موارد برای شما حائز اهمیت است، با ما تا بخش پایانی همراه بمانید.

در میان تمامی اعضای بدن، قلب از مهم ترین بخش ها شناخته می شود زیرا در صورت از کار افتادن این عضو از بدن تمامی اعضا از کار می افتند و به عبارت دیگر منجر به مرگ می شود.

بیماری های مربوط به قلب بسیار متعدد هستند که باید حتما در مراکز درمانی مناسب و تحت نظارت بهترین پزشکان تحت درمان قرار بگیرند تا پزشک به خوبی مشکل قلبی را تشخیص دهد و به بهترین شکل ممکن درمان شخص انجام شود و از بروز مسائل جدی تری جلوگیری به عمل آید.

شایع ترین بیماری های قلب و عروق

از شایع ترین بیماری های مربوط به حوزه قلب و عروق، بیماری هایی به شرح زیر هستند:

سکته قلبی

سکته از شایع ترین بیماری های قلبی در میان مردم است که باعث مرگ افراد زیادی می شود. این بیماری بر اساس ایجاد لخته خون در قسمتی از قلب ایجاد می شود و اگر این جریان به شکل کامل قطع شود، سکته قلبی اتفاق می افتد.

نارسایی قلبی

نارسایی قلبی به منظور عدم پمپاژ شدن خون به شکل صحیح در قلب است که با بروز این مشکل توان قلب برای انقباض کاهش پیدا می کند و امکان تامین اکسیژن مورد نیاز برای بدن را نخواهد داشت.

چنانچه نارسایی قلبی به خوبی تحت درمان قرار نگیرد، این مشکل در شخص وخیم تر و حاد تر می شود.

آریتمی قلبی

آریتمی قلبی در واقع به معنای ریتم و ضربان نا منظم در قلب است که در این بیماری ممکن است ضربان قلب، کند، تند و یا نا منظم باشد. بر اساس ابتلا به آریتمی قلبی راندمان قلب تحت تاثیر قرار می گیرد و قلب توانایی کافی برای پمپاژ کردن خون را نخواهد داشت.

بیماری های مربوط به دریچه قلب

دریچه قلب باید شرایط ایده آلی داشته باشد یعنی به میزان کافی باز و یا بسته باشد که اگر هر یک از این موارد با شرایط نرمال تفاوت داشته باشد، مشکلاتی در قلب ایجاد می شود.

به عنوان مثال: اگر دریچه قلب به میزان کافی باز نشود، خون نمی تواند به خوبی از آن عبور کند و به این حالت تنگی دریچه قلب می گویند.

اما در حالی که دریچه قلب بسته نشود، خون از داخل دریچه نشت می کند که به این بیماری نشت کردن خون از دریچه قلب گفته می شود.

از دیگر بیماری های مربوط به دریچه قلب پرولاپس قلب است و به حالتی گفته می شود که اعضای تشکیل دهنده قلب که به انها لت نیز می گویند، به سمت قسمت بالای دریچه برآمده گردند.

تمامی انواع این بیماری های قلبی و عروقی در بیمارستان تخصصی پارسا و کلینیک قلب و عروق این بیمارستان قابل بررسی و درمان هستند.

 

کلینیک قلب و عروق

 

بیمارستان پارسا در تهران

در شهر تهران به وفور میتوانید بیمارستان های تخصصی و یا فوق تخصصی پیدا کنید که بیمارستان تخصصی پارسا یکی از بهترین انواع آنها است و سالیان بسیار زیادی از تاسیس این مرکز درمانی در تهران می گذرد که در سال های اخیر به میزان زیادی بر تجهیزات و ویژگی های آن افزوده شده است.

بیمارستان پارسا ارائه دهنده خدمات درمانی بسیار متعددی است و عزیزان می توانند برای دریافت هر یک از آنها به این بیمارستان مراجعه کنند و تحت درمان قرار بگیرند.

انواع خدمات قلبی و عروقی بیمارستان پارسا

خدمات  قلب و عروق در این بیمارستان به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

تشخیص

تشخیص در واقع یکی از خدمات درمانی قلب و عروق است که در بیمارستان پارسا انجام می شود. در این خصوص پزشک بر اساس علم و تجربه خود بیماری موجود در اشخاص مختلف را تشخیص میدهد. در واقع تشخیص بیماری اولین قدم برای درمان است که تشخیص درست از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود و در روند درمان موثر واقع می گردد.

پیشگیری

پزشک قلب و عروق بر اساس تشخیص بیماری های متقاضیان خود میتواند اصول پیشگیری از ابتلا به نوع وخیم تر بیماری های قلبی را به بیماران آموزش دهد و مراحل پیشگیری را برای انها با استفاده از دارو و یا روند های درمانی مختلف طی کند.

درمان

درمان نیز آخرین مرحله از خدمات درمانی قلب و عروق در بیمارستان پارسا است که بر اساس تشخیص پزشک انجام می شود و همه تجهیزات ممورد نیاز برای درمان در بیمارستان پارسا در این راستا وجود خواهد داشت که بیماران میتوانند از انها بهره مند گردند.

کلینیک قلب و عروق در بیمارستان پارسا چه ویژگی هایی دارد؟

از جمله  خدمات درمانی که در بیمارستان پارسا انجام می شود، خدمات درمانی مربوط به حوزه قلب و عروق است و تمامی شاخه های درمانی در این حوزه برای بیماران قابل انجام است.

از بارزترین ویژگی های موجود در خدمات درمانی قلب و عروق بیمارستان پارسا باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • ارائه انواع خدمات درمانی در این حوزه
  • استفاده از تجهیزات پزشکی پیشرفته در خصوص بیماری های قلبی و عروقی
  • امکان انجام دادن آزمایشات مورد نیاز در همین بیمارستان
  • امکان انجام دادن اکوی قلبی و یا نوار قلب
  • مجهز بودن به بخش مراقبت های ویژه قلبی
  • امکان دریافت نوبت اینترنتی برای مراجعه به کلینیک قلب و عروق
  • ارائه خدمات درمانی در این حوزه به صورت شبانه روزی و در ایام تعطیل
  • امکان استفاده از انواع مختلف بیمه های درمانی
  • بررسی بیماری ها توسط بهترین متخصصین قلب و عروق در تهران
  • و…

با وجود ویژگی های بسیار مناسب این بیمارستان توصیه می کنیم که در صورت تمایل برای دریافت خدمات درمانی قلب و عروق به بیمارستان تخصصی پارسا مراجعه کنید تا از خدمات کاملا تخصصی این مجموعه زیر نظر بهترین متخصصین بهره مند گردید.

سخن پایانی در مورد کلینیک قلب و عروق

کلینیک قلب و عروق در بیمارستان پارسا ارائه دهنده انواع خدمات درمانی مربوط به حوزه قلب و عروق به شما عزیزان خواهد بود که در صورت تمایل میتوانید به این مجموعه درمانی مراجعه کنید.

بیمارستان پارسا در خیابان ولیعصر تهران قرار گرفته است و به راحتی از طریق وسایل نقلیه متقاوت می توانید به این مجموعه دسترسی داشته باشید.

چنانچه به کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با این بیمارستان نیاز دارید، از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا