گوش و حلق و بینی

کلینیک گوش و حلق و بینی

کلینیک گوش و حلق و بینی شبانه روزی بیمارستان پارسا در تهران

بیمارستان پارسا گزینه مناسبی برای درمان مشکلات گوش و حلق و بینی است؟ ویژگی های کلینیک گوش و حلق و بینی در بیمارستان پارسا چیست؟ ما را تا بخش پایانی همراهی کنید تا از این مسائل شما را مطلع سازیم.

مشکلات و بیماری های مربوط به گوش و حلق و بینی بسیار متعدد و زیاد هستند و هر یک از آنها به روش های درمانی مخصوص به خود نیاز دارند. بیماری های مربوط به این حوزه باید به درستی تشخیص داده شوند و بهترین روش های درمانی برای آنها در نظر گرفته شود تا به بهبودی بیمار کمک شود.

در این زمینه باید به مراکز درمانی معتبر مراجعه شود تا روند درمان به خوبی طی شود. یکی از مراکز و یا بیمارستان های بسیار مناسب در تهران به این منظور بیمارستان پارسا است که میتوانید به کلینیک گوش و حلق و بینی آن مراجعه کنید.

درباره بیمارستان تخصصی پارسا

بیمارستان تخصصی پارسا در تهران یکی از قدیمی ترین مراکز درمانی احداث شده در این شهر است که در سال 1340 پایه گذاری شده است و در سال های مختلفی تا کنون بازسازی و تغییراتی در آن صورت گرفته است تا اکنون به بیمارستان پارسای امروزی تبدیل شده و در زمینی به مساحت 5 هزار متر خدمات درمانی مختلف را به هموطنان عزیز ارائه می دهد.

این بیمارستان از تجهیزات و تکنولوژی درمانی روز دنیا در شاخه های مختلف بهره می برد و انواع خدمات درمانی مختلف را ارائه میدهد و از بخش های متعددی تشکیل شده است.

کلینیک گوش و حلق و بینی

کلینیک گوش و حلق و بینی در بیمارستان پارسا ارائه دهنده انواع خدمات درمانی در این زمینه است که میتوانید با مراجعه به آن از خدمات درمانی مورد نظر بهره ببرید.

برخی از خدمات درمانی در این زمینه در بیمارستان پارسا از قبیل زیر هستند:

 • درمان اختلالات شنوایی
 • درمان مشکلات ساختاری گوش
 • درمان سینوزیت مزمن و گرفتگی بینی
 • درمان مشکلات مربوط به بویایی
 • تشخیص بیماری هاری مربوط به حنجره
 • درمان مشکلات مربوط به بخش فوقانی مری
 • جراحی سر و گردن
 • درمان مشکلات کم بینی
 • عفونت گوش و بینی
 • جراحی پلیپ و انحراف بینی
 • و…

کلینیک گوش و حلق و بینی

مزایای مراجعه به کلینیک گوش و حلق و بینی

چنانچه برای درمان مشکلات مربوط به حوزه گوش و حلق و بینی به کلینیک پارسا مراجعه کنید از شرایط زیر بهره مند خواهید شد:

در این کلینیک میتوانید از انواع روش های درمانی بهره مند شوید و به بهترین شکل ممکن تحت درمان قرار بگیرید.

از طرف دیگر در این بیمارستان می توانید از تجهیزات بسیار جدید پزشکی در صورت نیاز بهره مند شوید.

بیمارستان پارسا در محدوده ولیعصر تهران قرار گرفته است که با این وجود رفت و آمد به این بیمارستان برای شما بسیار آسان خواهد بود و از انواع وسیله نقلیه به این منظور می توانید استفاده کنید.

در بیمارستان پارسا و  کلینیک گوش و حلق و بینی در بیمارستان پارسا توسط بهترین پزشکان متخصص در این زمینه معاینه می شوید و از تشخیص بسیار خوب انها بهره مند می گردید زیرا بیمارستان پارسا یک مرکز تخصصی است و تمامی امور درمانی به شکل کاملا تخصصی در این بیمارستان انجام می شود.

تمامی مراحل درمانی مورد نیاز در این حوزه مانند: عکسبرداری در خود بیمارستان امکان پذیر هستند و نیازی به خارج شدن از بیمارستان برای انجام این مراحل نخواهد بود.

در بیمارستان پارسا به شکل شبانه روزی و در ایام تعطیل می توانید از خدمات درمانی مختلف بهره مند گردید.

لازم به ذکر است که این بیمارستان با شرکت های بیمه بسیار زیادی طرف قرارداد است که می توانید از انواع این بیمه ها برای کاهش هزینه های درمانی خود در این بیمارستان بهره ببرید.

لیست و اسامی این شرکت های بیمه در وب سایت برای شما درج شده اند که می توانید اسامی بیمه را در آن بررسی کنید.

امکان دریافت نوبت ویزیت به صورت اینترنتی از طریق وب سایت وجود خواهد داشت که در کوتاه ترین زمان ممکن امکان دریافت نوبت را برای شما فراهم می کند.

هزینه درمان مشکلات گوش و حلق و بینی در بیمارستان پارسا

در این بیمارستان برای درمان مشکلات مختلف هزینه های متفاوتی وجود دارد و بر اساس شرایط افراد و بیماری های مختلف هزینه نیز متفاوت خواهد. بنابراین باید در ابتدا نوع بیماری مشخص شود و شرایط افراد نمایان گردد تا بتوان هزینه را در نظر گرفت.

به عنوان مثال: مسلما هزینه فردی که به جراحی گوش و حلق وبینی نیاز داشته باشد در مقایسه با فردی که فقط به نسخه و دارو نیاز دارد، بسیار بیشتر است و باید به این موضوع توجه کرد.

اصلی ترین عوامل موثر در هزینه درمان در این زمینه از قبیل زیر هستند:

 • نوع بیماری
 • روش های درمانی برای هر بیمار که به او تجویز شده است
 • داروهای درمانی تحویز شده برای هر کسی
 • نیاز به جراحی و یا عدم نیاز به این کار
 • بیمه درمانی و نوع آن
 • نیاز به بستری شدن بیمار و یا عدم نیاز به بستری شدن وی
 • تعداد روزهایی که بیمار باید بستری شود
 • و….

بخش پایانی

کلینیک گوش و حلق و بینی در بیمارستان پارسا از بهترین مراکز درمانی است که به این منظور میتوانید انتخاب کنید و به آن مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که این مرکز درمانی سالانه میزبان اشخاص بسیار زیادی است که برای درمان به تهران و بیمارستان پارسا از شهرها و استان های مختلف مراجعه می کنند تا تحت درمان قرار بگیرند.

با این وجود میتوان گفت که بیمارستان تخصصی پارسا در شاخه های مختلف یکی از قطب های فعال توریسم درمانی نیز در نظر گرفته می شود که این مساله نشان دهنده کیفیت ارائه خدمات در این بیمارستان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا