ناباروری

Ivf با بیمه نیروهای مسلح

آیا Ivf با بیمه نیروهای مسلح امکان پذیر است؟ بیمه نیروهای مسلح چگونه است؟ آیا از مشکل ناباروری رنج می برید؟ در صورتی که با مشکل نازایی مواجه هستید و از زیرمجموعه های نیروهای مسلح محسوب می شوید، با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا مسائلی در این زمینه به شما عزیزان ارائه کنیم.

امروزه مشکل نازایی برای بسیاری از زوجین و خانواده ها به وجود آمده است و از طرف دیگر جمعیت مردم کشور ایران به سوی پیری در حال حرکت است؛ به این منظور که در سال های آینده با کمبود نیروی جوان در کشور رو به رو خواهیم شد و به همین دلیل تولید مثل در کشور ما اهمیت زیادی پیدا کرده است.

نازایی و ناباروری که به دلایل مختلفی ایجاد می شود در بسیاری از مواقع قابل درمان است و زوجین امکان برطرف شدن مشکل خود را خواهند داشت اما متاسفانه برخی از زوجین از بیماری ها و مشکلاتی برخوردار هستند که امکان درمان آنها وجود ندارد.

اما در این شرایط نیز راه حلی وجود دارد که از آن در جهت تولید مثل و بچه دار شدن میتوان استفاده کرد که این راه حل استفاده از روش ivf است که در کشور به وفور استفاده می شود. از این جهت برای عده زیادی مساله Ivf با بیمه نیروهای مسلح مطرح می شود.

آی وی اف چیست؟

Ivf یک روش باروری است که در آزمایشگاه های مخصوص مورد استفاده قرار می گیرد و در این روش پزشکان به بارور کردن تخمک به دست آمده از زنان به واسطه روش های تخصصی می پردازند. به عبارت دیگر برای آی وی اف باید تخمک و اسپرم از زن و مرد گرفته شود و سپس در آزمایشگاه لقاح آنها انجام گردد تا در نهایت تولید جنین انجام شود.

با شکل گرفتن جنین به این شکل، در مدت زمان مشخصی آن را در آزمایشگاه نگهداری می کنند و سپس به واسطه گردن رحم آن را به داخل رحم زن  ارسال می نمایند تا دوران بارداری سپری شود.

Ivf با بیمه نیروهای مسلح

خوشبختانه امکان استفاده از این روش بسیار مهم باروری از طریق بیمه نیروهای مسلح ایجاد شده است و عزیزانی که با مشکل عدم باروری رو به رو هستند و تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح قرار داشته باشند، امکان استفاده از آن را در جهت کاهش هزینه های درمان خواهند داشت.

لازم به ذکر است که این نوع بیمه از بهترین و ایده آل ترین انواع بیمه هایی است که در کشور قابل استفاده است و به ارگان های مختلفی از قبیل زیر اختصاص پیدا می کند:

 • نیروهای انتظامی
 • نیروهای یگان ویژه پلیس
 • نیروهای اطلاعات و امنیت
 • نیروهای سپاه
 • نیروهای ارتش

تمامی این ارگان های مهم کشور تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح قرار گرفته اند.

 

ivf با بیمه نیروهای مسلح
ivf با بیمه نیروهای مسلح

شرایط Ivf با بیمه نیروهای مسلح چیست؟

برای آنکه بتوانید Ivf با بیمه نیروهای مسلح انجام دهید، باید تحت پوشش این نوع بیمه قرار داشته باشید تا امکان استفاده از آن برای شما وجود داشته باشد. در چنین شرایطی قادر خواهید بود تا مراحل آی وی اف را در مراکز طرف قرارداد با بیمه های نیروی مسلح طی کنید که دولتی و یا خصوصی بودن این مراکز نیز اهمیتی ندارد و مشکلی را برای شما ایجاد نمی کند زیرا در تمامی این مراکز بیمه فوق الذکر قابل استفاده خواهد بود.

مزایای Ivf با بیمه نیروهای مسلح

با توجه به اینکه بیمه مورد نظر، از بهترین بیمه های رایج در کشور است، به کار بردن آن در زمینه آی وی اف میتواند با مزیت های زیر همراه باشد:

 • عدم نیاز به صرف هزینه
 • عدم وجود سقف پرداخت هزینه درمان آی وی اف
 • امکان استفاده از این بیمه در بهترین مراکز درمانی کشور
 • امکان بهره بردن از بهترین تجهیزات و به روز ترین خدمات درمانی
 • امکان استفاده از این بیمه برای بهره بردن از تجربیات و تخصص بهترین پزشکان
 • و…

هزینه ivf با بیمه ناباروری نیروهای مسلح

شرکت بیمه نیروهای مسلح کشور برای جلوگیری از ناباروری و افزایش زایش در کشور، شرایط بسیار ایده آلی را فراهم کرده است و با وجود این شرایط کسانی که از بیمه نیروهای مسلح برخوردار باشند، بدون وجود هیچ سقف و یا محدودیتی می توانند خدمات باروری در انواع مختلف مانند: ivf را انجام دهند.

به عبارت دیگر هزینه Ivf با بیمه ناباروری نیروهای مسلح برای متقاضیان به صفر می رسد زیرا برای این مساله هیچ سقف پرداختی تعیین نشده است و تا هر میزان که هزینه برای درمان این مشکل لازم باشد، از طریق شرکت بیمه پرداخت می شود.

مراکز ناباروری نیروهای مسلح تهران

مراکز ناباروری نیروهای مسلح تهران بسیار بیشمار هستند که میتوانید به آنها مراجعه کنید. اما از آنجایی که درمان ناباروری یک روش بسیار تخصصی و مهم است که به دقت و مهارت بهترین پزشکان نیاز دارد. به همین دلیل توصیه می کنیم که در انتخاب مرکز درمانی برای برطرف شدن مشکل خود نهایت دقت را به خرج دهید و در شرایط ایده آل به طی کردن روند درمان بپردازید.

بهترین مرکز ناباروری نیروهای مسلح تهران

یکی از بهترین مراکزی که برای درمان ناباروری تحت پوشش بیمه نیروهای مسلح میتوانید به آن مراجعه کنید، بیمارستان تخصصی پارسا است که خدمات بسیار ایده آلی را ارائه می دهد.

بیمارستان تخصصی پارسای تهران از بهترین و جدیدترین تجهیزات در زمینه آی وی اف استفاده می کند و بهترین پزشکان کشور در آن به فعالیت می پردازند.

از این جهت درمان و برطرف شدن مشکل نازایی در این مرکز می تواند برای شما شرایط بسیار خوبی را ایجاد کند.

کلام پایانی

Ivf با بیمه نیروهای مسلح بهترین شرایط درمان را به همراه دارد که می توانید از آن بهره مند گردید و بدون نگرانی و دلواپسی روند درمان را طی کنید. تنها کافی است که در انتخاب مرکز درمانی دقت داشته باشید و با چشم باز یک مجموعه تخصصی را انتخاب کنید.

در صورتی که به کسب اطلاعات و یا راهنمایی های بیشتر در خصوص بیمارستان پارسا نیاز دارید، بخش های مختلف وب سایت را بررسی کنید و یا از طریق تلفن های تماس با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا